Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, schizzm napisał:

Idzie kryzys wieku średniego, myślę nad zakupem gramofonu. Celuję w Rega Planar 1, ale generalnie nie wiem, jak się za to zabrać. Mamy jakichś speców? 

Czemu kryzys? Ja od zawsze miałem u siebie jakiś patefon. Moze dlatego, że i ojciec jest audiofilem :-k

Obecnie posiadam taki-> https://www.olx.pl/oferta/gramofon-era-CID99-IDtYoNz.html

 

Z tego co mi wiadomo, to Rega jest brytyjski, więc imo warto w to wejść. Tylko czy aż tyle chcesz za niego bulić?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, schizzm napisał:

Idzie kryzys wieku średniego, myślę nad zakupem gramofonu. Celuję w Rega Planar 1, ale generalnie nie wiem, jak się za to zabrać. Mamy jakichś speców? 

O, jakbyś się czegoś więcej dowiedział to informuj, bo ja od dawna planuję kupić dla baby.

Odnośnik do komentarza

Winyle są spoko, ale mają ogromny minus, który zaczyna mocno wkurwiać dość szybko - przesłuchanie jednej strony płyty trwa ok. 30 min. Co znaczy, że co 30 min trzeba iść do gramofonu i obracać/zmieniać płytę, co w czasach, gdy mówię na głos hey google play music jest po prostu nie do przeżycia na dłuższy dystans :D Aż człowiek nie wierzy, że znów musi iść, rodzice mają na działce, więc te kilka razy w roku lubię się pomęczyć ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Winyle są spoko, ale mają ogromny minus, który zaczyna mocno wkurwiać dość szybko - przesłuchanie jednej strony płyty trwa ok. 30 min. Co znaczy, że co 30 min trzeba iść do gramofonu i obracać/zmieniać płytę, co w czasach, gdy mówię na głos hey google play music jest po prostu nie do przeżycia na dłuższy dystans :D Aż człowiek nie wierzy, że znów musi iść, rodzice mają na działce, więc te kilka razy w roku lubię się pomęczyć ;) 

No przecież właśnie to cały fun związany z posiadaniem tego urządzenia :-k

 

@Makk kryzys bo mam ważniejsze wydatki, a szukam gdzie przepierdolic kasę :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

@Makk kryzys bo mam ważniejsze wydatki, a szukam gdzie przepierdolic kasę :/

A to już inna kwestia :P

Jako początkujący w tej zabawie, to na pewno ja bym poszedł w coś tańszego. Do tego porządniejszy wzmacniacz i kolumny.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Pierwsze kilka razy jest fun, ale czasem człowiek chce włączyć muzykę i poczytać książkę na przykład, a tu co chwila trzeba latać do ustrojstwa ;) 

No i wtedy masz te wszystkie nowoczesne zabawki. A imo w gramofonach najfajnieszy jest ten cały rytuał. Że trochę zatrzeszczy igła (chociaż pewnie w tych nowych tego już nie ma, aczkolwiek nie wiem).

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Inna sprawa, że Diablo nie ma dobrej passy ostatnio. Najpierw Immortal na BlizzConie, a teraz to cuś ;)

 

Wcześniej jeszcze próba samobójcza :/ 

 

A co do filmu - widzę, że producent to studio specjalizujące się w efektach specjalnych, więc wiadomo o co chodzi :D Reżysera znam z Jezioraka, który był całkiem udany. W obsadzie Mohr, Pazura, Włodarczyk, Linda i Figura :> 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...