Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Młody (prawie) pospany, to może uda się dzisiaj dokończyć Life is Strange? :-k 

 

Ogólnie Telltale lepsze, Walking Dead mnie dużo bardziej niszczyło psychicznie - wybory cięższe, a dodatkowo presja czasu. Trochę żal jest, że przy zmianie sezonu jak jest recap, to nie ma pokazanych naszych wyborów (co Telltale zawsze robi), tylko pokazane same neutralne sceny :roll: trochę na łatwiznę pójście.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jakoś zajarałem się tematem podróbek Lego, bo dopiero niedawno dowiedziałem się, że wygasł ich patent, dlatego inne firmy mogły zacząć robić kompatybilne klocki. Np. jestem pod wrażeniem jak poprawiło się Cobi, bo pamiętam, że miałem jakiś jeden-dwa ich zestawy w latach '90 i oprócz tego, że ni chuja nie pasowały do Lego, to jakość była beznadziejna. A teraz robią np. takie zestawy dla fanatyków wędkarstwa WWI jak @me_who https://cobi.pl/klocki/mala-armia-ww1/

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzysfiol napisał:

No bo Lego chyba nie robi zestawów wojskowych, żeby dzieci nie kojarzyły wojny z zabawą (chyba, że chodzi o Gwiezdne Wojny), więc te wszystkie firmy podróbkowe to wykorzystują i wchodzą w tę niszę.

Nie do końca, bo były klocki o tematyce średniowiecznej z rycerzami czy pirackiej, gdzie były armaty i żołnierze. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Nie do końca, bo były klocki o tematyce średniowiecznej z rycerzami czy pirackiej, gdzie były armaty i żołnierze. 

 

No jo, pewnie chodzi o współczesną wojnę. 

Cytat

In 2010, we have formalized these rules in a guideline for the use of conflict and weapons in LEGO products. The basic aim is to avoid realistic weapons and military equipment that children may recognize from hot spots around the world and to refrain from showing violent or frightening situations when communicating about LEGO products. At the same time, the purpose is for the LEGO brand not to be associated with issues that glorify conflicts and unethical or harmful behavior.

“We have a strict policy regarding military models, and therefore, we do not produce tanks, helicopters, etc. While we always support the men and women who serve their country, we prefer to keep the play experiences we provide for children in the realm of fantasy.”

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Przypaliłeś jajecznicę? :keke: 

Nope, po prostu za dużo pary :roll: Ogólnie mamy problem z wilgotnością powietrza u nas, przy gotowaniu oscylujemy w okolicach 60-70%. Będę musiał chyba kupić odwilżacz jakiś, bo non stop jest woda na szybach i boję się jakiegoś grzyba. Co najlepsze w Warszawie miałem wilgotność powietrza na poziomie 30% i kupiłem sobie nawilżacz, który nawet tutaj przywiozłem ze wszystkimi gratami :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

No ogólnie są jebnięci. Ja pamiętam jak byłem w odwiedziny u brata w akademiku w Glasgow i był alarm pożarowy, ale kazał mi zostać w pokoju, bo teoretycznie nie może nocować nikogo :kekeke: Dobrze, że pożaru nie było, bo mogło być mało śmiesznie :keke:

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Reaper napisał:

No ogólnie są jebnięci. Ja pamiętam jak byłem w odwiedziny u brata w akademiku w Glasgow i był alarm pożarowy, ale kazał mi zostać w pokoju, bo teoretycznie nie może nocować nikogo :kekeke: Dobrze, że pożaru nie było, bo mogło być mało śmiesznie :keke:

Ty to lubisz życie pełne emocji 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...