Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba, że jeszcze wiszę jakiemuś forumowiczowi kasę? Ale ostatnio próbowałem pożyczać tylko od FYMa więc wątpię :P 

Teraz plan prosty do lutego zrezygnować z debetu na koncie. Do kwietnia spłacić i zrezygnować z jednej karty kredytowej. 

2 minuty temu, Fenomen napisał:

to chyba sam se bedziesz to pil :P

 

Wypiję. Nie mam problemów z alkoholem :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

Plus te fossile 4gen są na watchbooku :) ale kosztują ponad 1,3k

Obejrzałem recenzję i nie przekonała mnie ze względu na baterie, bo ten zegarek wymaga codziennego ładowania :/ Zaskakująco przekonuje mnie ten MyKronoz, bo bateria podobno trzyma dłużej, a jak padnie to zawsze są te wskazówki mechaniczne i jest możliwość sprawdzenia godziny na zegarku, taka przydatna funkcja :kekeke: No i obejrzałem wideo recenzję całkiem pozytywną.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię mojego Samsunga Gear Sport :) ale nie polecam, nie pasuje do Twoich oczekiwań :)

 

Ale mi się chce od kilku dni wrócić do Motorsport Managera :-k i w NBA2k MyLeague bym pograł, RDR2 stoi niedokończony... muszę się chyba pokłócić z dziewczyną, albo namówić ją na weekend u mamusi :D 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Obejrzałem recenzję i nie przekonała mnie ze względu na baterie, bo ten zegarek wymaga codziennego ładowania :/ Zaskakująco przekonuje mnie ten MyKronoz, bo bateria podobno trzyma dłużej, a jak padnie to zawsze są te wskazówki mechaniczne i jest możliwość sprawdzenia godziny na zegarku, taka przydatna funkcja :kekeke: No i obejrzałem wideo recenzję całkiem pozytywną.

A Szajsunga Gear S3 classic patrzyłeś? wprawdzie 1100, ale to też fajna opcja :-k 

Odnośnik do komentarza

@Reaper ja w sumie do Ciebie na szkolenie jakieś powinienem się udać, bo stwierdziłem że czas najwyższy żeby pomóc sobie w pracy technologią :D Efektem tego jest stworzenie fan peja -> https://www.facebook.com/mmszczecinph/ (nie musicie lajkować jbc). Zastanawiam się jak pracować nad zasięgami, czy zainwestować w facebookowe adsy, czy promować się w inny sposób. Generalnie założenie mam takie, że chciałbym codziennie (ewentualnie może raz na tydzień?) wrzucać na profil unikalną promocję, która jest możliwa do zamówienia tylko danego dnia*. Zauważyłem ostatnio, że taka "czarnopiątkowa" strategia bardzo fajnie się sprawdza nawet w mojej branży, bo (eureka) przecież każdy chce kupić coś jak najtaniej/na jak najlepszych warunkach. Mam takie fajne możliwości, że mogę kombinować z różnymi promkami, nawet takie cuda jak pierwsze 6 miesięcy neta i telewizji za 1 zł.

 

Niestety trochę ogranicza mnie zasięg naszych usług, bo nie obejmujemy całego Szczecina więc na pewno będę musiał albo stworzyć jakąś mapę zasięgu na stronie, albo przebijać się przez wiadomości i tłumaczyć, że akurat tam nas nie ma :( W Świnoujściu mam łatwiej, bo tam mam praktycznie całe miasto okablowane, ale tam ludzie strasznie hejtują MM i obawiam się trochę negatywnego feedbacku i zalania mojego profilu gównem :D 

 

*Chociaż z tym muszę jakoś ostrożniej i z głową, żeby nie było że we wtorek można zamówić Internet za 29 zł 3 pierwsze miesiące za 1 zł, a w środę to samo ale 6 miesięcy xd

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jak mnie wkurwiajo Ci wszyscy szwędający się po giełdach ze sprzętem bez celu... Wystawiam buty snowboardowe, robię dokładne zdjęcia na których są pokazane otarcia, daję dokładny opis i ni z tego, ni z owego wbija typek i zaczyna: "ale ty to o te buty nie dbałeś za bardzo". Chuj, są poprzecierane, kupiłem je takie świadomy tego, że to są buty snowboardowe na nie stół do operacji, więc się pytam kolesia, czy jest zainteresowany, a on: "nie". No to po kiedy grzyba debilu w ogóle zaczynasz wątek...

 

Już mi lepiej :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@lad nie mam sił się nad tym dzisiaj rozwodzić, jakoś w ogóle padnięty jestem, że aż z domu pracuję :-k Ale ogólnie fanpejdż trochę z dupy pod tym względem, że jak ktoś da Ci lajka, to pewnie nie chce widzieć później codziennie postów o promocjach, bo pewnie już zdąży skorzystać z jakiejś czy kupić gdzie indziej. No więc ewentualnie korzystać z niego do FB Adsów, które są dość tanie, ale jednak raczej musisz na to patrzeć w setkach złotych, żeby mieć jakieś efekty.

 

Fajny byłby taki fanpejdż jako broker dopasowujący ofertę do lokalizacji niezależnie od usługodawcy. Ale ofkorz wtedy nie możesz być handlowcem MM, tylko musiałbyś się poumawiać z wszystkimi dostawcami na jakieś prowizje. A w ogóle nie istnieje coś takiego jak broker na wszystkie usługi domowe? Telefon, komórka, TV, internet, prąd itp? :-k 

Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Reaper said:

a ten frontier dużo gorszy? bo cena sensowniejsza

 

Ogólnie S3 frontier, classic ir Gear Sport to bardzo podobne urządzenia. Sam Classic i Frontier na rynku pojawiły się razem, różnią się tylko wyglądem, ztcp.

 

GSM Arena pomoże odnośnie dokładnej specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Reaper napisał:

@lad nie mam sił się nad tym dzisiaj rozwodzić, jakoś w ogóle padnięty jestem, że aż z domu pracuję :-k Ale ogólnie fanpejdż trochę z dupy pod tym względem, że jak ktoś da Ci lajka, to pewnie nie chce widzieć później codziennie postów o promocjach, bo pewnie już zdąży skorzystać z jakiejś czy kupić gdzie indziej. No więc ewentualnie korzystać z niego do FB Adsów, które są dość tanie, ale jednak raczej musisz na to patrzeć w setkach złotych, żeby mieć jakieś efekty.

 

Fajny byłby taki fanpejdż jako broker dopasowujący ofertę do lokalizacji niezależnie od usługodawcy. Ale ofkorz wtedy nie możesz być handlowcem MM, tylko musiałbyś się poumawiać z wszystkimi dostawcami na jakieś prowizje. A w ogóle nie istnieje coś takiego jak broker na wszystkie usługi domowe? Telefon, komórka, TV, internet, prąd itp? :-k 

Ad. 1 - koszta nie są jakimś tam wielkim problemem, bo w tej chwili jakieś 5 stów miesięcznie wydaje na ulotkarza, ale efekt takiej reklamy jest coraz słabszy - skrzynki są tym pozawalane, a dodatkowo większość ludzi woli załatwić sprawy przez infolinie, niż umawiać się na spotkanie z przedstawicielem. Co do profilu to właśnie miałby służyć tylko reklamie, ale good point z twojej strony, bo faktycznie nie ma zbyt dużego sensu żeby go lajkować :D 

 

Ad. 2 - nie słyszałem o czymś takim, istnieją jedynie firmy podwykonawcze zajmujące się sprzedażą bezpośrednią - Multimedia korzysta z usług takiej firmy np. w Warszawie, bo ciężko było im tam skompletować zespół PH. W sumie to ciekawy pomysł na interes, ale raczej nie obyłoby się bez znalezienia armii handlowców, no i nie jestem pewien czy firmy telekomunikacyjne byłyby tym zainteresowane, mając swoje zespoły.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2018 o 09:49, Keith Flint napisał:

tylko, ze lekarz mowi mi ze powinienem sproowac wyrzucic 75% muzyki z mojego życia, ze trzeba zerwać z "filozoficzno-moralnym etosem black metalu" (czy jak to tam było), co dla mnie jest jeszcze ciezsze. Ciesze sie za to, że mam wsparcie przyjaciół, jakiego chyba nigdy w życiu nie dostałem, chyba trafiłem na odpowiednich ludzi w koncu.

Dlatego powinieneś zacząć słuchać Manowar. Piosenki o zwyciężaniu, wygrywaniu, byciu mistrzem, najlepszym, samcem alfa. Polecam.

 

Let the game begin hear the starting gun
Play from the heart today we will overcome
When the game is over all the counting is done
We were born to win - number 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...