Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj odkupiłem łóżeczko dziecięce od Polaków i fajne mieszkanko mieli, 5 min od plaży (marzenie), 3 min od Aldi (czyli Lidla de facto). Lokalizacyjnie trochę gorzej, bo restauracji czy pubów niewiele, ale płacą 200 funtów mniej niż my :/ Ale pewnie tam byśmy z psem się nie wbili... Z jednej strony nie mogę narzekać, bo mieszkanie mam super, ale z drugiej strony fajnie by było mieć 200 funtów w kieszeni ;) 

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak, nawet nie wiesz jak, ale czasem duma idzie w kieszeń i też muszę być egoistą. Rodzice zostawili mnie w wieku 19 lat, bez wykształcenia, bez zdrowia, bez kasy. Przez te wywalczone alimenty 600 zł miesięcznie mogłem dojść do tego miejsca, gdzie teraz jestem. Zawsze to było dla mnie zabezpieczenie, bo nigdy jutra pewny nie jestem, tym bardziej teraz żyjąc ciągle bez diagnozy co mi w brzuchu siedzi. Egoistycznie mówiąc: ilu ludzi ma wsparcie rodzicow, ile go potrzebuje... Kasa wszystkiego się nie załatwi, a ich nie było w najważniejszych i najtrudniejszych momentach mojego życia. Tata nigdy nie odzywał się do mnie aby zapytać co ze mną tylko zawsze jak miał finansowa sprawę. Gdybym zarabiał Nawet te 3 tysiące miesięcznie już dawno sam bym zrezygnował. A tak czekałem az ten dzień nadejdzie, to też nie jest w moim interesie, mam wazniejsze rzeczy na glowie, myślałem że po ślubie automatycznie zawiesza. Po tym mailu po prostu mi znowu przykro, że odzywa sie, bo kasa kasa kasa. Złoże ten wniosek tylko nie wiem czy coś mu odpisać w ogóle.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kuab napisał:

Ja właśnie wynająłem pokój we wspaniałym, świeżo wyremontowanym domu. Każdy pokój z oddzielną łazienką, regulacja temperatury w każdym pokoju, piękna kuchnia, ładny ogródek. Sklepy blisko, do pracy blisko - żyć nie umierać. Cena też przyzwoita.

A gdzie Ty robisz obecnie? Bo ja właśnie zacząłem murzynić przy eTMF.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Lucas07 napisał:

Przejrzałem wstępnie liste piw na PTP i trochę dużo tego, a będę dość krótko i tylko w piątek :( 

Przejrzałem wstępnie liste piw na PTP i trochę dużo tego, a będę dość krótko i tylko w piątek :( 

 

Ja przejrzałem i... w sumie jestem zawiedziony. Poza nami i Dobrym Zbeerem, który będzie lał zagranicę, to jest może z 5-6 browarów, gdzie zakotwiczę na chwilę.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Reaper napisał:

Ja dzisiaj odkupiłem łóżeczko dziecięce od Polaków i fajne mieszkanko mieli, 5 min od plaży (marzenie), 3 min od Aldi (czyli Lidla de facto). Lokalizacyjnie trochę gorzej, bo restauracji czy pubów niewiele, ale płacą 200 funtów mniej niż my :/ Ale pewnie tam byśmy z psem się nie wbili... Z jednej strony nie mogę narzekać, bo mieszkanie mam super, ale z drugiej strony fajnie by było mieć 200 funtów w kieszeni ;) 

W UK znaleźć mieszkanie, gdzie pozwalają mieć psa to i tak cud :)

 

6 minut temu, Ingenting napisał:

A gdzie Ty robisz obecnie? Bo ja właśnie zacząłem murzynić przy eTMF.

Ja teraz zajmuję się przenoszeniem istniejącego procesu produkcyjnego leków (zastrzyki do oka :keke: )  ze Stanów do nowej fabryki w Irlandii. Oprócz tego mój zespół zajmuje się rozkminianiem jak coś pójdzie nie tak w trakcie produkcji - dlaczego coś nie tak się stało, jak temu zaradzić i co zrobić, żeby się więcej nie powtórzyło. Całkiem poza laboratorium, więc jestem przeszczęśliwy, w ogóle mi się bardzo podoba to, co robię, i jestem w idealnej firmie pod moje stanowisko.

 

Nie mam więc nic wspólnego z eTMF/badaniami klinicznymi.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

 

Ja przejrzałem i... w sumie jestem zawiedziony. Poza nami i Dobrym Zbeerem, który będzie lał zagranicę, to jest może z 5-6 browarów, gdzie zakotwiczę na chwilę.

No Ty na pewno masz większe wymagania. Mam nadzieję, że w te 5-6h uda mi się za bardzo nie najebać ;) 

 

Od Was planuję Milky Moona Rum BA :) 

 

No i chętnie spróbuję sobie z kija Mango Gose z DB, bo w butelce mi bardzo podeszło. Ciekawy jestem też tego świętomarcińskiego od Ułan Browar :-k 

 

Z tego co mi smakowało mocno rok temu to żałuję, że nie ma Imperialnego Kary Mustafy z Kazimierza, pyszne było.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Lucas07 napisał:

No Ty na pewno masz większe wymagania. Mam nadzieję, że w te 5-6h uda mi się za bardzo nie najebać ;) 

 

Od Was planuję Milky Moona Rum BA :) 

 

No i chętnie spróbuję sobie z kija Mango Gose z DB, bo w butelce mi bardzo podeszło. Ciekawy jestem też tego świętomarcińskiego od Ułan Browar :-k 

 

Z tego co mi smakowało mocno rok temu to żałuję, że nie ma Imperialnego Kary Mustafy z Kazimierza, pyszne było.

Ale jest Ristafa od Kazimierza :) No i od tego roku warzą u siebie, a nie na kontrakcie, więc warto sprawdzić formę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szramek napisał:

Bez zawahania poszedłbym drugi raz

No wiadomo, koncertowo klasa sama w sobie. Ja zrobiłem research i pościągałem jakieś ~25 filmów, które wykorzystują w swoich wizualizacjach. Strzelę sobie maraton z b-movie/gore i slasherami, tym bardziej, że większość z nich nie widziałem.

No i dla mnie największym bonusem było zagranie po Turbo Killerze mojego ukochanego Paradise Warfare, którego zabrakło w maju na Primaverze. W ogóle to drugi zespół obok Depeche Mode, którego na koncercie rozpoznam wszystkie piosenki, mało tego, wszystkie przejścia w trakcie, zmiany tempa itp. Mam wrytą w pamięć wszystkie kawałki, no ale słucham tego praktycznie codziennie od pół roku. Co dziwne, bo przecież jest to tak bardzo melodyjne i wpada szybko do głowy, zupełnie nie chce mi się przejeść czy znudzić. Ciągle kopie tak samo. Zresztą "CarpenterBrutLive" to moja ulubiona płyta na siłownie.

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Ale fajowskie, będę jutro osłuchiwał w robocie. A czemu życie chujowe do kwadratu?

Bo chujowe ;) 

Posłuchaj płyty "CarpenterBrutLive" to w zasadzie to co jest na koncercie. Mógłbym trochę ponarzekać, że na obecnej trasie pewne ciągi kawałków zostały takei same (nie pomieszali za bardzo, oprócz tego, że dodali kilka piosenek z ostatniej płyty Leather Teeth), ale i tak jest zajebiście. 

No i obczaj klipy na ich kanale YT, wykrozystywane są jako wizualki na koncertach - https://www.youtube.com/user/carpenterbrut (np. doskonały inferno galore, albo monday hunt :))

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...