Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Errementari - ekranizacja baskijskiej baśni o kowalu i diable. Bardzo plastyczny i momentami zabawny film, no generalnie to baśń, więc tego trzeba się spodziewać. No i można się nasłuchać języka baskijskiego :) 

 

Zeby nie było, nie jest to wielki film, ale na wieczorny seans bez wielkich wymagań w sam raz :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Misiek napisał:

Miałem ochotę z wieczorka na drineczka, odpaliłem sobie whisky. Kurwa jak ja nie lubię pić sam alkoholu... Uwielbiam całą otoczkę z tym związaną. Znajomi, pogadanki, kupa śmiechu. Czasem konsola, czy planszówki :-k 

znaj łaskę Pana, napije się z Tobą żydku, gardło moje - zdrowie Twoje

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

Pozdro znad Double Dybuka Bourbon BA :piwo:

Kłania się Tullamore D.E.W.

 

Kurde kiedyś mi bardziej podchodziła, ta mi coś spirytusem trąca :-k  29/11/2013, więc nie jakiś najnowszy rzut, trzymana w chłodnym garażu, gdzie w sumie trzymam wszystkie trunki, bo stwierdziłem, że w domu to jednak mimo wszystko ciepło...

Odnośnik do komentarza

@Misiek zapytałeś o kościoły w Hiszpanii. Od siebie mogę powiedzieć, że w Barcelonie - tak, świecą pustkami. W większości to nie są budynki kościelne w naszym rozumieniu, a po prostu salki w budynkach, w których odprawiane są msze ;) (możesz np. wynajmować mieszkanie nad takim kościołem). 90% ludzi uczęszczających na mszę to 60 lat i więcej, trochę dzieci, i niewielka grupka młodych. Same msze też za bardzo nie wypełniają tych salek. W porównaniu z Polską jest pustka.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

@Misiek zapytałeś o kościoły w Hiszpanii. Od siebie mogę powiedzieć, że w Barcelonie - tak, świecą pustkami. W większości to nie są budynki kościelne w naszym rozumieniu, a po prostu salki w budynkach, w których odprawiane są msze ;) (możesz np. wynajmować mieszkanie nad takim kościołem). 90% ludzi uczęszczających na mszę to 60 lat i więcej, trochę dzieci, i niewielka grupka młodych. Same msze też za bardzo nie wypełniają tych salek. W porównaniu z Polską jest pustka.

A taka Sagrada Familia?

W ogóle są jeszcze jakieś typowe kościoły? Czy tylko te salki?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...