Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ja się nad tym zastanawiam, bo mam co prawda miedziany kabel od Orange, ale prędkości to maks 6-7mbps. Więc nawet lejek do 10 mnie satysfakcjonuje ;) 

 

Poza tym wyciąg z regulaminu T-Mobile:

Internet Domowy jest cykliczną usługą ważną dla każdego Cyklu Rozliczeniowego. Zapewnia on nielimitowany dostęp do mobilnego


Internetu w Sieci, co oznacza możliwość korzystania z tej usługi w Sieci bez limitu objętości danych i bez zmiany deklarowanej dla
danej opcji szacunkowej prędkości maksymalnej
– przez cały czas obowiązywania Umowy

 

Obiecują, że lejka regulaminowego nie ma. :>  Pewnie będą zwolnienia związane z obciążeniem sieci, ale nie ma nic o Fair Usage Policy :-k 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Dokładnie tak jak pisze @Counter - nie ma czegoś takiego jak internet mobilny bez limitu. Już dawno to rozkminiłem, bo mnie tym klienci straszyli:angry:

No też to przerabiałem, ogólnie musiałem miesięczne użycie zredukować z 350gb danych przy światłowodzie w poprzednim miejscu zamieszkania do jakichś 80gb, a i tak na lejku siedzę. Mnie bardziej niż prędkość boli stabilność tego internetu, muli go czasem, zawiesza, a jak ludzie wrócą z pracy to można zapomnieć o yt w rozdzielczości większej niż 480p. :P  Jakby była większa częstotliwość btsów z 1800, 2100mhz, 2600mhz to byłoby ok. 

 

@Gabe 

no wygląda to ciekawie, chyba poszukam w necie więcej informacji o tej promce

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gabe napisał:

Wiesz, ja się nad tym zastanawiam, bo mam co prawda miedziany kabel od Orange, ale prędkości to maks 6-7mbps. Więc nawet lejek do 10 mnie satysfakcjonuje ;) 

Poza tym wyciąg z regulaminu T-Mobile:

Obiecują, że lejka regulaminowego nie ma. :>  Pewnie będą zwolnienia związane z obciążeniem sieci, ale nie ma nic o Fair Usage Policy :-k 

 

Ale haczyk zawsze jest ten sam - oni obiecują prędkość, np. do 100 mb/s. I to do jest słowem-klucz.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Morpheus napisał:

Ale haczyk zawsze jest ten sam - oni obiecują prędkość, np. do 100 mb/s. I to do jest słowem-klucz.

 

W jakim ty świecie żyjesz, ja nawet na kablu mam "maksymalną oferowaną prędkość". Przecież to jest po pierwsze zależne od wielu warunków, po drugie zabezpieczeniem przed pozwami klientów :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, stefan1984 napisał:

Tak z ciekawości spojrzałem na profil Countera na Steam, czy są jakieś śmiechowe wpisy =) są, ale nadal mnie bawi najbardziej "blatant cheater and third worlder" =)

No zdecydowanie z trzeciego świata jak nawet internet do niego nie dociera ;) A ostatnie filmiki udowadniają, że aimbot mocno.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, stefan1984 napisał:

Tak z ciekawości spojrzałem na profil Countera na Steam, czy są jakieś śmiechowe wpisy =) są, ale nadal mnie bawi najbardziej "blatant cheater and third worlder" =)

moje ulubione to "skura piszę się przez "ó"" :keke: Jak bezsilnie musiał się czuć koleś grając przeciwko mnie żeby "dojebać" mi takim komentarzem. :kekeke: (na nazwisko mam Skura)

Ogólnie różnica między LTE a światłowodem w CSie jest tak ogromna, że trzeba okresu przejściowego by się przystosować. Podobne uczucie jak z przejścia z 144hz monitora na 60hz. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MitnickMike napisał:

PO mi sabotuje dokumentację projektową na budowę Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym i salą sportową :kekeke: 

Pewnie w dokumentacji występują jakieś zakazane słowa - dobra, zmiana, prawo, i, sprawiedliwość, 500, plus. Skreśl je wszystkie i przejdzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jest grubiej :kekeke: Kandydat na władcę ziem i wód w gminie gdzie mam firmę przekupił mi elektryka który dostał $ za to, żeby nie zrobić dla mnie instalacji, opóźnił mi inwestycję o 2 miesiące, dzisiaj w gminie awantura na 100 fajerek lub jakby to Szk napisał "pobite gary" :keke: Mam to w dupie, w poniedziałek oddaję papiery z fakturą ale zagrywka przed 21 października idealna :keke: Cały pic polega na tym, że z tej miejscowości gdzie ma ta szkoła powstać obecny Burmistrz ma całkiem pokaźny elektorat. Nic mnie już nie zdziwi :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...