Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
2 minuty temu, Kinas napisał:

FM2018, kilkanaście sezonów Lechem, same majstry poza 1 sezonem, w LM 2x 1/4, więc słabo, odszedłem do Juve (które stoczyło się do bycia średniakiem), 3x mistrz w 4 lata, ale też max 1/4LM, zrezygnowałem i wziąłem Wartę Poznań i biję się o utrzymanie 2 sezon z rzędu :D

Jaką grasz taktyką w Eklapie? Szeroko? Wąsko?

Odnośnik do komentarza

ja teraz nie gram w Eklapie, tylko 1 lidze ;) w Eklapie faktycznie mogłem grać jak chciałem, bo miałem mega ekipę - taksę miałem ala Nenad Bjelica

tylko w LM miałem jako takie wyzwania, ale często odpadałem (chyba) z powodu taktyki, bo były dwumecze w fazie pucharowej, gdzie miałem przewagę na boisku, ale odpadałem :(

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę, w lutym jarałem się, że do Barcelony zawita Batushka, "kupiłem" bilety, potem mi się pokręciło, że koncert jest sierpniu, okazał się być we wrześniu, a dokładniej jutro. No to podjarany właśnie przeszukuje maila, co by sobie wydrukować wejściówki. I co się okazuje, że ja tych biletów nigdy nie kupiłem, na mailach nic nie mam, w historii konta bankowego też żadnego przelewu nie miałem. Co za głupi mózg :ysz: :roll: 

i dobrze, bo to chujowy zespół. Tymczasem czekam czy poza Roadburn Thou zawita na wiosnę gdzieś do Europy na dłuzej, bo tegoroczna płyta to miód, EP-ki zresztą też

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MitnickMike napisał:

Koleszkowie manedżerowie, jak gracie to co dajecie w ręce asystenta? Czy jesteście tak kurewsko zajebiści, że ogarniacie wszystko?

 

Kurwa Mitnick pokombinuj sam, będzie zabawa. Dlatego przestałem odpowiadać Ci o sraniu, bo zacząłbys prosić o rady...

 

Sobota - FM i wódka! Dzieńkurwadobry! 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...