Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przekażę Wasze uwagi do towarzystwa ;) myślę, że jak się wczytacie, to da się mniej więcej skumać kto z 3 ludzi pisze. Jednak style są nieco różne.

 

Ja dopiero skończyłem drugi dzień szkolenia, jeszcze jutro. a wcześniej na urodziny, na których nawet nie porwę głowy ;(

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

Przekażę Wasze uwagi do towarzystwa ;) myślę, że jak się wczytacie, to da się mniej więcej skumać kto z 3 ludzi pisze. Jednak style są nieco różne.

No dla mnie ten wasz ironiczno-prześmiewczy styl jest strasznie irytujący. Nie wiem czy taki macie cel, żeby było zabawnie i na luzie, ale IMO wychodzi z tego wymuszony bezbek.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

No dla mnie ten wasz ironiczno-prześmiewczy jest strasznie irytujący. Nie wiem czy taki macie cel, żeby było zabawnie i na luzie, ale IMO wychodzi z tego wymuszony bezbek.

zawsze mnie bawiło jak ktoś tak pisał, ale... naprawdę nie trzeba czytać i lajkować ;) nawet na początku kiedyś napisałem, żeby dać miesiąc i się przekonać, jaka będzie treść, a później podjąć decyzję. więc ja mam z tym luz :) 

Odnośnik do komentarza

Liczyłem na fajny fachowy fp na poziomie, a nie taki luzacki weszlo2.

Raz, że pisaliście o Pogoni, która przegrywa mecze, ale ledwo i nie są mocno gorsi niż rywale a Wy - regularne batozenie. Dwa, Polak w Serie A który nie gra nazywacie ewenementem WTF, trzy Cionek. Jakiego poglądu bym nie miał to sorry, ale tak można pisać na forumie, a nie na fachowym fp, które myślałem iż będzie u Was.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

zawsze mnie bawiło jak ktoś tak pisał, ale... naprawdę nie trzeba czytać i lajkować ;) nawet na początku kiedyś napisałem, żeby dać miesiąc i się przekonać, jaka będzie treść, a później podjąć decyzję. więc ja mam z tym luz :) 

Nie no spoko, rozumiem że to nie musi trafiać do każdego, ale nie jestem przekonany czy z takim contentem będziecie mieli duża liczbę fanów. 

Odnośnik do komentarza

Jako człowiek od contentu powiem, że... no content słaby :P. Jak pisał ktoś wyżej, weszło już jest, znajdźcie własną drogę.

 

Raport NBA 2k19

 

Clippers ze mną spadli z rowerka ;). Początek sezonu jesteśmy 0-4, ja mam średnie 10.7 min, 5 pkt, 5.5 zbiórki, 2 bloki, 1,7 asysty. Trochę czapy za łatwo wchodzą.

Z głupot 2k, gra trochę nie jest pod centrów (klasycznych). Na drużynowym treningu dostałem drilla, w którym miałem się uwalniać spod kosza przez zasłonę i ciepać trójkami z obwodu :roll: 

 

Ten neighborhoud jest trochę wkurwiający, za dużo łażenia. Streetball mi się nie podoba, ten tryb z trampolinami to kompletny dramat., Czasem pogrywam w Rec Jordan, tam jest nawet dość przyjemnie, choć też jeszcze nie trafiłem do zwycięskiego zespołu :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

ja też nie jestem wszystkiego pewny, no ale z pełną świadomością wszedłem w układ, gdzie jest nas trójka

 

@jmk co do tej fachowości... no to nie ma być fachowe w żadnym wypadku. trochę toczenia beki, trochę jechania po bandzie. ale akurat w temacie Pogoni... no ciężko mi się z Tobą zgodzić, nawet ziomek, który Ci odpisywał, zapytał WTF? czy jesteś jakiś zapatrzony w Pogoń? ;)

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, schizzm said:

Raport NBA 2k19

Clippers ze mną spadli z rowerka ;). Początek sezonu jesteśmy 0-4, ja mam średnie 10.7 min, 5 pkt, 5.5 zbiórki, 2 bloki, 1,7 asysty. Trochę czapy za łatwo wchodzą.

Z głupot 2k, gra trochę nie jest pod centrów (klasycznych). Na drużynowym treningu dostałem drilla, w którym miałem się uwalniać spod kosza przez zasłonę i ciepać trójkami z obwodu :roll: 

 

Ten neighborhoud jest trochę wkurwiający, za dużo łażenia. Streetball mi się nie podoba, ten tryb z trampolinami to kompletny dramat., Czasem pogrywam w Rec Jordan, tam jest nawet dość przyjemnie, choć też jeszcze nie trafiłem do zwycięskiego zespołu :kekeke: 

 

Ja trafiłem do Bucks, gram tylko dla zdobycia VC, więc 5 minut kwarty, statystyk nie pamiętam :D wiem, że ekipa jest 2-5.

 

Nie podoba mi się, jak rok temu, że Antek i Simmons są zrobieni jako SF/PF i nie inicjują ataków. Słabe to jest w chuj ze strony 2k, w ogóle nie próbują zmienić tej gry w stronę realizmu. W 2k18 grałem MyLeague z Benem na PG i rozwalałem wszystkich, bo mogłem iść nim do post na PG rywala kiedy tylko chciałem.

 

Ja walę neighbourhood. Trening - mecz - trening - mecz. Czasami tylko endorsment event i do agenta po kasę.

 

Wkurza mnie niesamowicie ten "free spin" w Ante-Up. Niby każdy może codziennie zakręcić i dostać coś za free, ale faktycznie to trzeba tam się pchać i spamować "x", żeby jakimś cudem wejść na pozycję, która może zakręcić to głupie koło. Mi się jeszcze nie udało :/ 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Można.

 

A na czym jeszcze słuchasz muzyki?

 

Jakaś izolacja od otoczenia jest? Bas odczuwalny?

W robocie na słuchawkach Marshalla.

 

Tak, bas nienajgorzej słychać, a w tym nowym modelu chwalą się podkręconym basem, więc powinien być mocno odczuwalny.

 

Ja do fanpejdża Pulka mam tylko uwagę co do obrazków - mało czytelne i nienadające się do "podania dalej". Inny ich format musi być, żeby ktoś chciał je puszczać dalej.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...