Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, MitnickMike napisał:

Spoko. Problem był kiedyś z "klikaniem" przy negocjowaniu kontraktu, coś się za szybko klikało x10 z tego co pamiętam. Ale mówicie, że zero problemów?

To jeszcze jedno pytanie...idzie gdzieś jeszcze znaleźć listy talentów typu Harasimowicz, Świętochowski itd? Bo rzuciłem okiem tu i ówdzie i tylko stare killertaksy znalazłem, spolszczenia czy inne duperele.

 

Kiedyś był opek, chyba na w chuj starym CMF gdzie klient wyjebał Ronaldo i spółkę z Interu Mediolan, kupił samych polaków i rozjebywał w Serie A :-k Ale tego pewnie już nikt nie pamięta.

Co to za przyjemność takie granie?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, adamus napisał:

Reaper, nie szukacie PMa? :D

https://www.skyscanner.net/jobs/current-jobs/?location=

 

Bardziej Product Managera niż Project, ale to przejrzyj sobie, bo to dość poważne już stanowisko IMHO. Ale jak Ty masz własną firmę to zawsze daje +milion przy rozmowach, no i u mnie też bardzo cenią zatrudnienia z polecenia, podobno ponad 50% zatrudnionych osób jest z polecenia.

 

Pisz PW jak coś :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

Ej @Reaper znasz serial Lillyhammer? Powinien ci się spodobać, bo Norwegia motzno (w sumie @beeres też pewnie powinien zostać zawołany). Zacząłem oglądać ze względu na Silvio z Rodziny Soprano, ale klimat małej norweskiej mieściny też jest mega urokliwy.

 

No i to trochę satyra na temat opiekuńczych skandynawskich państw.

Obejrzałem kiedyś pierwszy odcinek, całkiem zabawny, taki raczej czasozapychacz, bo ambitnym go nazwać nie można. Pewnie kiedyś do niego wrócę :) 

 

Tylko ten Silvio, niby gra tak samo jak w Sopranos, ale tam jednak był to dramat, a tu przaśna komedia z elementami kryminalistycznymi i mam pewien dysonans.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, lad napisał:

Ej @Reaper znasz serial Lillyhammer? Powinien ci się spodobać, bo Norwegia motzno (w sumie @beeres też pewnie powinien zostać zawołany). Zacząłem oglądać ze względu na Silvio z Rodziny Soprano, ale klimat małej norweskiej mieściny też jest mega urokliwy.

 

No i to trochę satyra na temat opiekuńczych skandynawskich państw.

 

fajny serialik, mi wszedl fajniutko i sprawnie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...