Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Smutne jest to jak LOT pod nowym zarządem staje się jedną z gorszych liniii lotniczych w Europie :( nic nie można planować jak trzeba lecieć z LOTem. Moja firma już powoli przebąkuje, żeby rezerwować jakiekolwiek inne dostępne połącznie, bo nawet Ryanair i Wizzair są bardziej niezawodne niż LOT...

 

vivat Kaczory, vivat Baranowo :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

Smutne jest to jak LOT pod nowym zarządem staje się jedną z gorszych liniii lotniczych w Europie :( nic nie można planować jak trzeba lecieć z LOTem. Moja firma już powoli przebąkuje, żeby rezerwować jakiekolwiek inne dostępne połącznie, bo nawet Ryanair i Wizzair są bardziej niezawodne niż LOT...

 

vivat Kaczory, vivat Baranowo :(

O ty kurwa ubeku.

Pewnie nie umisz, a mówisz. Sam w telewizji widziałem jak Dreamlinery latajo do Singapuru, do .... do innych lokacji, które pewnie nie latasz bo nie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, schizzm said:

Czekajac na samolot w drodze powrotnej ze zlotu, właśnie uderzyło mnie to, jak dużo problemów jest z lotami LOT-u, liczba opóźnień, odwołanych lotów, taki mały kataklizm, który dotykał tego dnia niemal każdego ich lotu :-k

 

Rozbudowują siatkę połączeń, bo chcą "zapełnić" Lotnisko Chopina. Taki plan na udowodnienie wyborcom, że wyjebanie miliardów na Lotnisko w Baranowie jest uzasadnione :)

 

Ofc nowych samolotów niet, załóg mało, więc jak któryś lot się opóźni to cały plan na ten dzień idzie w cholerę (dla tego samolotu). Zastępczych praktycznie nie mają, bo większość obsługuje nowe połączenia :)

 

No i trzeba dodać do tego problemy z załogami, które chcą podwyżek i zamierzają strajkować. Dziś np. załoga w Mediolanie pojawiła się pod bramką równo z przewidywanym boarding time :) mało ludzi było, to się wyrobili jakoś, ale to jeden z przykładów mam-wyjebanizmu który panuje teraz w LOTcie :)

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, me_who said:

O ty kurwa ubeku.

Pewnie nie umisz, a mówisz. Sam w telewizji widziałem jak Dreamlinery latajo do Singapuru, do .... do innych lokacji, które pewnie nie latasz bo nie.

 

Ja latam Luft-Hansem!

 

17 minutes ago, lad said:

Mnie zawsze zastanawia kto lata LOTem. Chyba tylko za Ocean, c’nie? Bo po Europie to jeno jakaś biznes klasa?

 

Raczej nie. Są rodziny z dziećmi, ludzie ubrani w normalne ciuchy, bez garniaków, Lujów Witonów czy Ralfów Lałrenów. Ogólnie LOT ma sporą siatkę połączeń, często bdb ceny (Wilno - Mediolan można dorwać za 400zl, gdzie Ryanair latał za 300 np), tylko rozjebali sobie opinie w drzazgi. Wcześniej to były moje ulubione linie, bo i napić się dają, i stewardessy młode, a teraz unikam gdy mogę, bo nie wiem czy dolecę do domu :(

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, me_who said:

@kolek23 zdaje się, że latasz wincy niż jakiś randomowy użytkownik CMF. W przyszłym roku mam w planie lot do Chicago. Czy omijać LOT w takim razie? :-k

 

Największe problemy mają z punktualnością. Jeśli polecisz bezpośrednio, to raczej za dużo nie stracisz, ale musisz brać pod uwagę, że w przypadku problemów technicznych będziesz kiblował, bo zastępczego samolotu nie będą mieli. Jak z przesiadką, to polecam inne linie :)

 

Ogólnie jeśli duża różnica w cenie i świat Ci się nie załamie, jeśli dolecisz/wrócisz jakiś dzień później niż planowałeś, to leć LOTem :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Zgoda co do LOTu, naotwierali polaczen, a nie maja wystarczajaco samolotow, co moze pojsc nie tak :keke:

 

Lotnisko Chopina tez jest kompletnie zajebane ludzmi przez to ze tyle tych polaczen, jeszcxe przeciez i czartery i Wizz stamtad lata. Przy odprawie bezpieczenstwa pracownicy lotniska robia tez tradycyjny wloski strajk, jak nigdzie w Europie :D

 

LOT ma tez calkiem spoko ceny w swieta w przeciwienstwie do low costow, jesli sie wczesniej rezerwuje. Pamietam tez ze LOT mial niezle ceny lotow do Szwajcarii i czesto z nich wtedy korzystalem.

Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, laki said:

Mój szef tydzień temu poleciał do Chicago LOTem, nie miał żadnych problemów, wszystko na czas.

 

A ja leciałem ostatnio do Mediolanu i też spoko. Ten jeden raz. Linia lotnicza ma latać według rozkładu 90% czasu, a LOT każdego wieczora się spóźnia, przez ten nawał połączeń, o którym już pisałem :) Najbardziej na tym cierpią połączenia w Europie, bo za ocean się leci raz dziennie, bezpośrednio, więc ciężko zjebać :)

 

To coraz mocniej przypomina loterię, a ludzie latający regularnie w takich rzeczach nie lubią brać udziału :)

 

EDIT: poszukajcie sobie wieczornych połączeń na Google Flights, spora część ma oznaczenia, że często się spóźnia 30 minut albo więcej, przez co ludzie się spóźniają na ciasne przesiadki :)

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą prawie 100 lotów, a tylko dwa z nich były LOT-em i to te pierwsze loty, gdy miałem 10 lat ;) Tata był na misji w Izraelu i lecieliśmy do niego na miesiąc wakacji. Zajebisty wyjazd, zwiedzony Izrael, Jordania i Egipt. 

 

Robiłem w robocie właśnie analizę LOT-u i innych linii lotniczych i w 2018 roku planowali dobić do 10 mln przewiezionych pasażerów (w 2017 było 6), ale nie mam aktualnych danych ile na ten moment mają :-k W teorii i na papierze to wszystko wyglądało obiecująco, dobrze to zderzyć z opiniami ludzi, którzy faktycznie korzystają z ich usług. 

Odnośnik do komentarza

@Reaper ja mam małe porównanie, bo miałem ok 2 lata przerwy w poruszaniu się LOTem. Może i mają więcej pasażerów, ale zjechali z cenami w dół i masa ludzi na nich narzeka. Późnym wieczorem przy punkcie informacji w WAW są ciągłe kolejki (tam przebukowują bilety i wydają talony na hotele/taxówki jak ktoś się spóźnił na przesiadkę z ich winy).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...