Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam dno. Jak kradno na forumie to warto to głośno powiedzieć. Jak nie kradno to też, bo jednak zbyt wiele już informacji było podanych, żeby stanęło na KMWTW. Zresztą jak był konflikt MM vs jmk to też większość się nie stosowała do zasady, że jak nie moja sprawa to się nie wypowiadam. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sytuacja jest delikatna, więc delikatnie do niej podchodzimy. Ja nie jestem bezpośrednio zainteresowany, bo żadnych pieniędzy nie wpłacałem, ale zaangażowałem się ze względów osobistych. MM po prostu szuka taniej sensacji i tak jak Pulek napisał kilka dni temu próbuje zaistnieć. Żenujące, bo ani go sytuacja nie dotyczy, FYM-a na oczy może 1 czy 2 razy widział, a miesiąc temu to w ogóle nie pamiętał, że istnieje coś takiego jak forum. A teraz nagle główny angażujący się w dochodzenie.

 

Konflikt MM vs jmk był kompletnie publiczny, Panowie nawet nie próbowali go ukrywać, więc był do debaty publicznej. Tutaj z jakiegoś powodu jest zamknięte forum - szczegółów nie publikujemy, bo rozmawiamy o bardzo prywatnych sprawach, ale wszystkie aktualizacje jakie są pisane w temacie zlotowym powinny wystarczać, bo i tak za wiele ich nie ma. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Sytuacja jest delikatna, więc delikatnie do niej podchodzimy. Ja nie jestem bezpośrednio zainteresowany, bo żadnych pieniędzy nie wpłacałem, ale zaangażowałem się ze względów osobistych. MM po prostu szuka taniej sensacji i tak jak Pulek napisał kilka dni temu próbuje zaistnieć. Żenujące, bo ani go sytuacja nie dotyczy, FYM-a na oczy może 1 czy 2 razy widział, a miesiąc temu to w ogóle nie pamiętał, że istnieje coś takiego jak forum. A teraz nagle główny angażujący się w dochodzenie.

 

Konflikt MM vs jmk był kompletnie publiczny, Panowie nawet nie próbowali go ukrywać, więc był do debaty publicznej. Tutaj z jakiegoś powodu jest zamknięte forum - szczegółów nie publikujemy, bo rozmawiamy o bardzo prywatnych sprawach, ale wszystkie aktualizacje jakie są pisane w temacie zlotowym powinny wystarczać, bo i tak za wiele ich nie ma. 

nie ten temat, panie modelatorze

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Sytuacja jest delikatna, więc delikatnie do niej podchodzimy. Ja nie jestem bezpośrednio zainteresowany, bo żadnych pieniędzy nie wpłacałem, ale zaangażowałem się ze względów osobistych. MM po prostu szuka taniej sensacji i tak jak Pulek napisał kilka dni temu próbuje zaistnieć. Żenujące, bo ani go sytuacja nie dotyczy, FYM-a na oczy może 1 czy 2 razy widział, a miesiąc temu to w ogóle nie pamiętał, że istnieje coś takiego jak forum. A teraz nagle główny angażujący się w dochodzenie.

 

Konflikt MM vs jmk był kompletnie publiczny, Panowie nawet nie próbowali go ukrywać, więc był do debaty publicznej. Tutaj z jakiegoś powodu jest zamknięte forum - szczegółów nie publikujemy, bo rozmawiamy o bardzo prywatnych sprawach, ale wszystkie aktualizacje jakie są pisane w temacie zlotowym powinny wystarczać, bo i tak za wiele ich nie ma. 

Dzięki, rozumiem taką argumentację. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kuab napisał:

Nie plakalem po FYMie FYMsonie.

 

@schizzm i @Keith Flint, Death in Rome bedzie robilo cover polskiej piosenki, glosowanie w ankiecie w linku. Oczywiscie beda w Warszawie pierwszego dnia po moim wyjezdzie :( 

fajnie jakby Zauchę zrobili, niemniej do ich charakteru, najbardziej Lucciola z listy by pasowała.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Jak kartę wirtualna założyłeś? Jaki bank?

 

A Sherlock Holmes z Kielc niech lepiej przeprosi jmk. Zero honoru i przyzwoitości.

Wirtualną Revoluta, na którego normalnie przelewałem kasę zwykłej debetowej Visy.

 

Wszedłem na stronę revoluta, podałem numer telefonu, wysłali mi smsie link do apki, założyłem konto i niestety dla weryfikacji musiałem zrobić zdjęcie prawka, no ale tutaj pozostaje mi zaufać revolutowi, że nie pogubi tych danych ;) Po 10 minutach i jednym selfie miałem aktywne konto.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...