Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@ajerkoniak

 

Odnośnie mac'owej baterii - nie sprawdzałem dokładnie. Po prostu muszę już pamiętać gdzie mam ładowarkę, gdzie wcześniej zapominałem o niej na 2-3 dni, naert przy intensywnym użytkowaniu.

 

Teraz używając po pracy po 2-3h ładuję zazwyczaj co 2 dzień, a w trakcie weekendowego leniuchowania połączonego z streamowaniem piłki nawet 2 razy w trakcie dnia.

 

Podłączenie mac'a do TV skutkuje poszukiwaniem ładowarki po niecałych 2h. W gry nie gram, ale taki FM to nawet nową baterię drenował w ok 2-3h, jeśli dobrze pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kolek23 napisał:

W gry nie gram, ale taki FM to nawet nową baterię drenował w ok 2-3h

 

mniej więcej tak mogło być, nigdy nie grałem na baterii chyba

 

8 godzin temu, Reaper napisał:

eh, nc+ go zajebiste jest, ale tak się wiesza od kilku miesięcy, że masakra :/ trzeba kilka-kilkanaście razy odświeżać wszystko w trakcie meczu

 

u mnie wszystko spoko było, aż byłem zdziwiony i to w piątek wieczorem. problem może raczej leżeć łączach? chociaż jak walisz proxy to może to też mieć wpływ na taką sytuację.

 

w ogóle możesz odbierać ncplus go za granica czy proxy?

 

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

udany weekend, choc w sobote dozynki weszly troche za mocno i niedziela minela pod znakiem rekonwalescencji... ale po poludniu zrobilem sobie szybki spacerek na Wielka Sowe: 10 km, 500m przewyzszenia i w 2h bylem z powrotem przy aucie :) chyba dopiero wtedy poczulem sie lepiej ;)

 

jeszcze dzis, jutro i krotkie wolne do niedzieli; oczywiscie wg prognoz jutro jak bedziemy jechac w Alpy to pogoda ma zaczac sie psuc :) normalnie ekstra :roll:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...