Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Meler napisał:

Chyba tak. No potem tak myślałem, no ale już mam bilet no i jednak @me_who to instytucja, przyjadę z nim to od razu łatwiej wejść świeżakowi, nawet Legendzie ;)

 

No i dodatkowo ja czyli ta pewność, że się nie zgubimy jak jakieś Miśki ;)

Odnośnik do komentarza
Fak  Który tydzień?
10 tydzień więc w sumie z mojej perspektywy rozpaczać nie ma nad czym, ale no to nie moje dziecko. Zrobili badania płodu to miało 8 tygodni. Więc 2 tygodnie chodziła z martwym, będąc w tym czasie pod kontrolą lekarzy, bo ma cukrzycę. Generalnie mało fajna akcja bo teraz się boi że ja facet zostawi itp.
Odnośnik do komentarza

IMHO Raph ma teraz dobry Biskupin, ale nie wiem czy edytował czy nie :-k 

2 minuty temu, Brudinho napisał:
23 minuty temu, Reaper napisał:
Fak emoji32.png Który tydzień?

10 tydzień więc w sumie z mojej perspektywy rozpaczać nie ma nad czym, ale no to nie moje dziecko. Zrobili badania płodu to miało 8 tygodni. Więc 2 tygodnie chodziła z martwym, będąc w tym czasie pod kontrolą lekarzy, bo ma cukrzycę. Generalnie mało fajna akcja bo teraz się boi że ja facet zostawi itp.

 

Eee, jeśli po takiej akcji miałby ją facet zostawić, to może lepiej żeby to zrobił, bo to jakaś pizda nie facet wtedy :| 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...