Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, schizzm said:

@jmk

Mam możliwość zmiany trasy mojego busa z Modlina i mogę dojechać do Torunia. Będzie bliżej :) (tylko będę godzinę później). Jak uważasz?

 

Teraz żeby tylko samoloty nie dały dupy jutro.

 

Widziałem gdzieś info, że odwołali dzisiejszy lot Barcelona - Modlin i jutrzejszy Modlin - Barcelona, ale nie mogę teraz znaleźć :/ 

 

Chyba się jebłem i chodziło o Wrocław :-k 

 

LISTA ODWOŁANYCH LOTÓW RYANAIR 25-26 LIPCA 2018

FR9172 Barcelona – Wrocław

FR9172 Wrocław – Barcelona

FR1057 Bruksela – Warszawa-Modlin

FR1058 Warszawa-Modlin – Bruksela

FR 1002 Hiszpania-Alicante – Warszawa-Modlin

FR 1001 Warszawa-Modlin – Hiszpania-Alicante

FR1426 Alicante – Gdańsk

FR1425 Gdańsk – Alicante

FR2228 Walencja – Kraków

FR2229 Kraków – Walencja

FR6728 Bruksela – Kraków (dotyczy lotów z 25 i 26 lipca)

FR6729 Kraków – Bruksela (dotyczy lotów z 25 i 26 lipca)

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/turystyka/swiat/a/strajk-w-ryanair-2526-lipca-lista-odwolanych-lotow-co-robic-odszkodowania-dla-pasazerow-obowiazki-linii-lotniczych,13305799/

Odnośnik do komentarza

Mam nową ulubioną teorię spiskową. Mianowicie ONI zrzucają na Polskę z helikopterów dziki. Dziki te zarażone są Afrykańskim Pomorem Świń. I nasze WIELKIE, BIAŁE POLSKIE świnie giną. #seriously

Grunt że nie odwołują do Danii, bo za miesiąc do Aarhus muszę lecieć.

Odnośnik do komentarza

W całym tym zlotowym zamieszaniu szkoda było Reapera. Wie, że na zlot nie jedzie, ale jak się zaangażował, gdy wyszła mega porażka z tymi Lipinami :kekeke:

Fajny też dialog nawiązał się między mną a Vamim, gdy chciał się dowiedzieć, czy jestem za (a jeszcze nie wiedziałem co się stało):

 

- Biskupin okk?

- Nie wiem, ostatni raz tam byłem na wycieczce w podstawówce (myśląc, że Vami chce tam przy okazji pojechać pozwiedzać :))

 

Teraz już przyleciałem do GDA, także jutro się jakoś spakuje, na moment podskoczę do biura, a później ruszamy ze szramkiem :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W jak bardzo wielkiej dupie CS-owej musiałem być, że 5 wygranych z rzędu nie dało mi jeszcze awansu :< 

9 minut temu, beeres napisał:

W całym tym zlotowym zamieszaniu szkoda było Reapera. Wie, że na zlot nie jedzie, ale jak się zaangażował, gdy wyszła mega porażka z tymi Lipinami :kekeke:

Jestem seryjnie zaangażowany w życie tego forum, chyba wszyscy to już powinni od dawna wiedzieć ;) 

Odnośnik do komentarza
W jak bardzo wielkiej dupie CS-owej musiałem być, że 5 wygranych z rzędu nie dało mi jeszcze awansu : Jestem seryjnie zaangażowany w życie tego forum, chyba wszyscy to już powinni od dawna wiedzieć  
Przestałem przeszkadzać bratu i wbił lema. Teraz to jak będę z nim grał to na bank dwa moje standardowe teksty będą brzmiały "skąd wiedział" i "on coś kurwa ma" xd
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:
5 godzin temu, klinsmann napisał:
whisky nie profanuję emoji6.png jeszcze mi życie miłe...
 
nie pamiętasz z soczewki emoji4.png ?

Przecież on był niedaleko domku Fata albo w domku Fata. To alkoholowy trójkąt bermudzki. Pamięć znika

no tak, powinno mu być wybaczone. faktycznie turbo powoduje delikatne wyrwy w pamięci 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...