Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minutes ago, Counter said:

Nom, Xiaomi Redmi Note 5 obecnie to prawie gwarant stabilnej pracy, jednakże kurde, fajnie by było mieć ładny Amoledowy wyświetlacz, dobry aparat, no i ładną stylistykę, które można dostać za niewiele więcej. Lubię gdy biorę do ręki sprzęt, mając go już jakiś czas, oglądam i dalej jestem nim zachwycony, wiedząc że były to dobrze wydane pieniądze. Miałem tak tylko raz, z iPhonem 5. 

 

Przy Galaxy S6 (były telefon) i Galaxy S8+ (teraźniejszy) dokładnie taki efekt mam :) zwłaszcza fajnie jest jak po tygodniu noszenia w pokrowcu wyciągam go na weekend i zachwycam się efektem topowego produktu w ręku :)

 

17 minutes ago, Pulek said:

super ekstra dyskusja się rozwinęła. no ja właśnie ostatnio jakoś co 2,5 - 3 lata zmieniałem, no i przyszedł ten moment. z tym że ja zazwyczaj kupowałem flagowca od razu po premierze :/ więc miliony płaciłem. teraz trochę poszukałem i... chyba znalazłem. mam nadzieję, że Huawei mnie nie zawiedzie przede wszystkim pod względem baterii. 

 

W nie topowego Huaweia bym się nie pakował :) jak bierzesz flagowca, niekoniecznie tegorocznego, to raczej będzie pan zadowolony ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tez wymieniam tele jak mi sie rozjebie, ostatnio zalal mi sie 2 lata temu Samsung S2 jak bylem nad wodospadami od pary wodnej :kekeke: teraz mam S5 i jest spoko chociaz wolalem S2, a w szufladzie czeka S8.

 

Pozdro z Rumunii, ceny sa bardzo korzystne, chociaz duch Ceausescu nadal krazy nad Bukaresztem :(

Odnośnik do komentarza

@jmk tak jak mówiłem, skoro masz chore nerki nie słuchaj się mnie tylko lekarza ;). Nie widziałem badania na osobach chorych (jak wpływa białko) więc zwyczajnie nie wiem.
Ale ten nutri drink to dalej mi się wydaje chuj oszustwo, z tego jego kwiecistego opisu wynika, że oprócz białka ma jeszcze po prostu minerały i witaminy, więc też nic, czego nie da się znaleźć dużo taniej, nawet sumujac koszt z białkiem, dodatkowo chętnie zobaczyłbym jakie formy i jakie ilości. Mogą być na tyle symboliczne, że dla organizmu bez znaczenia, ale zawsze można wpisać na etykiecie. Brak chemii to już w ogóle prawie zawsze jest chwyt marketingowy, sugerują że te drinki pochodza prosto od krowy :P? może chodzi o brak substancji konserwujących...? Ciężko powiedzieć, ale ich zjadasz tyle z pożywieniem, że naprawdę jeden nutridrink różnicy nie zrobi. No i raczej na pewno da się znaleźć takie białko bez tych substancji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, kolek23 napisał:

 

Nowa lini iTelefonów powinna mieć jeden model o wyglącie X'a, ale w lepszej cenie :) 

 

No zobaczymy, na razie mnie totalnie nie ciśnie, a i zarobki już nie te ;)

 

Ja to przyznam, że pierwsze jabłko wybrałem wiedząc, że wydam koło 1k na telefon to chciałem żeby był też z wyglądu atrakcyjny. No i padło na iPhone'a 4S. Potem tak mi się spodobała intuicyjność iOS i praktycznie brak zwiech + zawsze solidny aparat, że trochę z przyzwyczajenia, a trochę z tego, że to są dobre telefony (choć drogie) kupuje kolejne modele.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...