Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A skoro już o filmach mowa to netflixowcom polecam Tau. Chciałem sobie sobie włączyć jakiś nieangażujący film jako tło do gry w Fm-a po czym film minął A ja w Fm-ie nawet nie kliknąłem. Może i trochę oklepany schemat filmów o sztucznej inteligencji, ale naprawdę dobrze zrobiony (pomijając efekty specjalne, które wyglądają dość sztucznie).

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Man_iac napisał:

A skoro już o filmach mowa to netflixowcom polecam Tau. Chciałem sobie sobie włączyć jakiś nieangażujący film jako tło do gry w Fm-a po czym film minął A ja w Fm-ie nawet nie kliknąłem. Może i trochę oklepany schemat filmów o sztucznej inteligencji, ale naprawdę dobrze zrobiony (pomijając efekty specjalne, które wyglądają dość sztucznie).

 

O zaraz obejrzę. Generalnie czas zauroczenia Netflixem chyba minął. Albo po prostu mocniej się lubimy w miesiącach zimowych niż letnich :-k Tak jak kiedyś nawet w tramwaju starałem się coś oglądać tak teraz preferuje zostawić ślimaka zasypiając na szybie. 

Odnośnik do komentarza

Intensywny weekend za mną. 72 godziny, 5 miast, 6 escape roomów, 2 mecze, 2 śniadaniownie, 1 susharnia, 1 steakhouse.

 

A dziś w domu:

consomme z szyi indyczej / imbir / kolendra / palona cebula / papryka wędzona / kiełki stir-fry / wędzone tofu / pieczarka brunatna / fideo / jajko poche / szynka szwarcwaldzka

Odnośnik do komentarza

No ja stosuję rotację kontentu :D Włączam np. na 3 miechy netflixa - oglądam co nowego, potem wyłączam netflixa, a włączam w to miejsce HBO GO na jakiś czas, a jak się nowości HBO GO wyczerpią to jest jeszcze Showmax. A przez te pół roku, przez które mam HBO GO, czy Showmaxa Netflix z powrotem mi chce dać miesiąc próbny i tak to się kręci :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

A mi zdjęcie z fotoradaru wpadnie po tym weekendzie... kurwa najgorsze, że widziałem znak, ale się zagadałem i 86 na 50 :( cóż, życie... ciekawe czy leasing jeszcze dodatkowo skasuje za przekazanie zdjęcia :-k 

U mnie wczoraj pierwszy raz się zdarzyło, że strażnik miejski okazał się człowiekiem. Już był w ogródku, już witał się z gąską. Zaparkowałem sobie przy Rynku we Wrocławiu. Nie zauważyłem zakazu. Wracam z meczu a tu dwóch polskich carabinierich. Jako że miałem w ręce butelkę wody, rzekłem: hola, hola! my tylko do Żabki po wodę! Spadamy już. No i jeden chciał jednak coś wypisywać, ale drugi okazał się normalny i nas puścił.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Vami napisał:

U mnie wczoraj pierwszy raz się zdarzyło, że strażnik miejski okazał się człowiekiem. Już był w ogródku, już witał się z gąską. Zaparkowałem sobie przy Rynku we Wrocławiu. Nie zauważyłem zakazu. Wracam z meczu a tu dwóch polskich carabinierich. Jako że miałem w ręce butelkę wody, rzekłem: hola, hola! my tylko do Żabki po wodę! Spadamy już. No i jeden chciał jednak coś wypisywać, ale drugi okazał się normalny i nas puścił.

I chwalisz tego niedopełniającego obowiązków służbowych, a co za tym idzie nie wywiązującego się z umowy z pracodawcą? :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Misiek napisał:

A mi zdjęcie z fotoradaru wpadnie po tym weekendzie... kurwa najgorsze, że widziałem znak, ale się zagadałem i 86 na 50 :( cóż, życie... ciekawe czy leasing jeszcze dodatkowo skasuje za przekazanie zdjęcia :-k 

61,50 brutto

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

@Misiek @me_who współpracownik rok temu zapłacił 30€ za przekazanie danych we Włoszech (Hertz bodajże), a potem zdjęcie nie przyszło :kekeke: 

 

57 minutes ago, Man_iac said:

No ja stosuję rotację kontentu :D Włączam np. na 3 miechy netflixa - oglądam co nowego, potem wyłączam netflixa, a włączam w to miejsce HBO GO na jakiś czas, a jak się nowości HBO GO wyczerpią to jest jeszcze Showmax. A przez te pół roku, przez które mam HBO GO, czy Showmaxa Netflix z powrotem mi chce dać miesiąc próbny i tak to się kręci :kekeke: 

 

Masz plusa za pomysł :D Ja byłem wiernym Netflixowcem, ale od kiedy przeszła ta głupia dyrektywa UE i muszę siedząc za granicą oglądać Polski content to mam na nich focha. Jakoś mi przez myśl nie przeszło, że mogę sobie HBO włączyć zamiast nich :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...