Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Ingenting napisał:

Abstrahując od rzepaku, to z jakich stron korzystacie żeby czytać o filmach itp? Jakieś agregatory poza filmwebem i imdb? (Rotten Tomatoes?) A może jacyś konkretni krytycy? Trochę brakuje mi czegoś takiego, żeby sprawdzić konkretny film, a nie trafiać tylko na przypadkowe recenzje.

@schizzm

Czytaj użytkownika @Kaczy;)

 

Ja dużo nie pomogę, jak czytam o filmie z to już raczej tylko rzeczy akademickie i prasę ("kino" , czasem "ekrany"). W necie kiedyś zaglądałem na film.org.pl (tzn. nadal czasami zaglądam), ale ostatnimi czasy poziom tam trochę spadł. YouTuberow nie oglądam. Pomidory są dobre jak chcę uzyskać szybki ogląd.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, FYM napisał:

Ja po tym jak "Lady Bird" miało na RT 100% zaglądam tam już głównie dla beki ;)

 

Okazało się, że jedyny w firmie typowałem przed Mundialem Francję. Cała pula zgarnięta :D

 

Jako jedyny postawiłem na Chorwację. Całkiem niezła pula przeszła obok nosa...

Odnośnik do komentarza

Mi jakos nie podchodzi czytanie o filmach, za czesto sie okazuje, ze cos, co mnie zanudzilo albo odrzucilo, jest super wychwalane. Albo na festiwalu nagrody zdobywaja filmy pukajace w dno od spodu. Odbior filmu jest na tyle osobista sprawa, uwarunkowana wieloma czynnikami, ze krytyke filmowa uwazam za klasyczny przyklad znakomitej, nikomu niepotrzebnej roboty...

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, FYM napisał:

Ja po tym jak "Lady Bird" miało na RT 100% zaglądam tam już głównie dla beki ;)

 

Okazało się, że jedyny w firmie typowałem przed Mundialem Francję. Cała pula zgarnięta :D

Same here. Jeszcze do tego jako jedyny wytypowałem Kane'a na króla strzelców :)

Odnośnik do komentarza

Kiedys czytalem Pawla Felisa, natomiast Jacek Mossakowski zupelnie mi nie lezal. Albo moj kolega Krzysztof Swirek - bardzo glebokie teksty i analityczne spojrzenie, aczkolwiek wiele poleconych przez niego filmow wolalbym zapomniec. :)

 

Co do festiwali to to jest zawsze loteria - ja np. jak chodze na warszawski, to na 30 filmow 3 sa ekstramocne, 5 naprawde dobrych, 10 gorne partie stanow srednich, 10 mocno srednich i 2 supergnioty.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SZk napisał:

Kiedys czytalem Pawla Felisa, natomiast Jacek Mossakowski zupelnie mi nie lezal. Albo moj kolega Krzysztof Swirek - bardzo glebokie teksty i analityczne spojrzenie, aczkolwiek wiele poleconych przez niego filmow wolalbym zapomniec. :)

 

Co do festiwali to to jest zawsze loteria - ja np. jak chodze na warszawski, to na 30 filmow 3 sa ekstramocne, 5 naprawde dobrych, 10 gorne partie stanow srednich, 10 mocno srednich i 2 supergnioty.

 

No dzieki Szk zabrałeś mnie na świetny film....Cały czas w pamięci.

 

Apropo ktoś zna jakieś fajne podcasty albo kanały na yt? Tylko prosze nie motywacyjny bełkot. I po polsku :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...