Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co odpisze [mention=1502]wojt3k[/mention], ale tak, ja bym coś takiego chciał znaleźć gdzieś po polsku, i bardziej wokół polskiej piłki

Dokładnie. Fajnie jeśli po polsku, (ale to nie wymóg) a jeszcze fajniej gdyby rozbić na szczegóły takie meczycho jak klasyk Podbeskidzie-Łęczna Kojarzę stronę taktycznie, ale tam nieczęsto wpada coś nowego.
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wojt3k napisał:


Dokładnie. Fajnie jeśli po polsku, (ale to nie wymóg) a jeszcze fajniej gdyby rozbić na szczegóły takie meczycho jak klasyk Podbeskidzie-Łęczna emoji6.png Kojarzę stronę taktycznie, ale tam nieczęsto wpada coś nowego.

Przeciez w polskiej pilce nie ma czego analizowac, skoro nie potrafia wykonac 3 celnych podan, to co dopiero jakies zaawansowane taktyczne zagrywki/role :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jmk ale rozumiem, że na forum również m.in. o tym pisałeś? Tak to zostałeś właśnie oszukany. Jak chcesz dalej pierdolić głupoty to mogę wrzucić na publik wymianę mailową odnośnie rzekomej gotówki, gdzie to chciałeś się rozliczyć za temat miesiąc po otrzymaniu pozwolenia. Chłopie bez jaj.

 

Zastanów się nad rzeczami:
- jakie stropy robimy (żelbet czy gęstożebrowy), w koncepcji założyliśmy stropy żelbetowe jako najbardziej uniwersalne,
 
 
- jakie pokrycie dachu (blacha, blachodachówka, dachówka - jaka? ceramiczna? cementowa?), w koncepcji masz założoną blachodachówkę, zobacz sobie jak wygląda np Finnera Rukki czy Wenecja, wygląda to ładnie i nie wymusza jakichś większych przekroi jeżeli chodzi o drewno na dachu (mniej drewna = tańsza więźba dachowa = lżejsze stropy = mniejsze ławy fundamentowe = taniej :) )
 
 
- z czego budujemy ściany zewnętrzne (gazobeton, ceramika), w koncepcji nie ma konkretnego materiału, zakładamy grubość ściany min. 24cm (suporex ma 24 cm, ceramika np Porotherm Wienerberger ma 25cm), te zmiany są dopuszczalne nawet na etapie budowy, co bym polecał to zrobić ściany zewnętrzne z ceramiki (nie bierz Maxa, jak już to Leier lub Wienerberger) a wewnętrzne z gazobetonu (np H+H, w miarę tani)
 
 
Wiesz co... ogólnie to ja się w ogóle na tym nie znam, więc zdaję się na Ciebie. Tak jak rozmawialiśmy - ma być ekonomicznie i energooszczędne. Natomiast bez przegięcia w drugą stronę, że jakaś lipa, będzie zimno czy zaraz będą ściany pękać. To dom na całe życie, więc chcę aby był solidny, nawet nieco większym kosztem, ale oczywiście zależy mi na minimalizacji kosztów.

I mam takie jeszcze pytanie: czy dostaniemy do tego jeszcze jakąś wizualizację wnętrza? Czy to już za dużo hehe? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No nie dymy tylko ktoś tu pierdoli a wszedłem przypadkiem. Zjebany projekt z błędami. No kino. Możemy to pociągnąć na publiku, niektórym się w dupach poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...