Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mundial się jeszcze nie skończył, ale mogę już powiedzieć, że to chyba najlepsze doświadczenie w moim życiu. Śpię po 3-4 godziny na dobę, jeżdżę z rosyjskimi taksówkarzami, którzy odsiadywali wyrok w Polsce :keke: , w drodzę na stadion słyszę argentyńskich kibicow śpiewających Bella Ciao, a wieczorami oglądam najlepsze reprezentacje na świecie. I pomimo tego, że nie dostałem największych hitów na tej imprezie ( a niektórych zawet nie widziałem w ogóle), pomimo tego  że Polska zagrała jak zagrała (na szczęście beka w firmie już się skończyła, bo Szwecja :)), to nie mogę się doczekać jak zaraz tam wrócę.

 

To już moja trzecia piłkarska impreza i muszę powiedzieć, że jest genialnie zorganizowana, przynajmniej dla kibiców z tych wszystkich stron świata. Niby wszędzie jest policja i wojsko i jest to tłumaczone, że "takie czasy", ale w każdym mieście czuć ten turniej. Naprawdę jestem pod olbrzymim wrażeniem, bo organizacja jest na najwyższym poziomie. Tak się dużo mówi o tym zachodzie, jak to wszystko tam lepiej robią, ale... jakbym miał porównać Euro '12 (byłem tylko w Polsce), Euro '16 we Francji i teraz WC '18 w Rosji, to organizacyjnie Polska i Rosja są jakieś milion kilometrów przed Francją.

 

To wszystko psuje jednak jedno - to Rosja. I tu trochę mi smutno, że takie państwo, z takimi wartościami, tak świetnie to zorganizowało.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Z serii "Nowa praca, nowy ja", część "Czemu znowu jestem gruby, kurwa mać": idę na siłkę w czasie lunchu :ninja: Dobra sprawa, bo mam ją w budynku, ciekawe jak czasowo mi to wyjdzie.

Cytat

Byłem dzisiaj na siłowni. Przywieźli nową maszynę, całkiem fajna. Po pół godzinie jednak miałem dość: spuchłem, rzygać mi się chciało.
Ale naprawdę ma wszystko!
Żelki, snickersy, marsy, kit-katy.

;)

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...