Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Gotowanie 10-15 minut, potem ostudzić, pierwsze smażenie w oleju na ok 140C przez 8-10 minut, a potem do porządnego zezłocenia na 180C.

Ze skóro?

 

Muszę se kupić termometr. Planuje to już od kiedy próbowałem robić kilka rzeczy od Food Emperora.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, klinsmann napisał:

dodaj mie proszę Przyjaciela(przelew własnie się robi), leci 10 pln  to może będę mógł pisać ;) mam chyba 320% normy, a nie mam czasu dzisiaj przeglądać wszystkiego ;)

pojszło :) 

4 minuty temu, schizzm napisał:

@Reaper ty huncwocie, już myślałem, że bagiety wjechały na forum.

 

Dla lepszego efektu mogłeś użyć mitycznego "Log As" ;) 

Jeszcze nie próbowałem tej opcji, gdzieś etyka mi na to nie pozwala ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Tylko Q2 i The Edge.

q2dm1 :cool: , ale bym sobie pofragował na tej mapie :roll: 

10 minut temu, Misiek napisał:

Zacząłem sobie pogrywać w Quake Champions. Fajnie się gra, od razu sobie przypomniałem Quake ]|[ Arena :D 

Mam mieszane uczucia. Trochę to wszystko świeci się jak psu jajca ;) i nie czuję samego "feelingu" gry. Jednak wolałem zdecydowanie bardziej Quake Live.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Mam mieszane uczucia. Trochę to wszystko świeci się jak psu jajca ;) i nie czuję samego "feelingu" gry. Jednak wolałem zdecydowanie bardziej Quake Live.

No Quake Live też był spoko, no ale tam to trochę bardziej odświeżona 3. Tutaj już mamy nawiązanie do "nowych" czasów.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie jest tak źle, ze wszystkimi się spotkałem (poza Elfem, no ale nazwisko chociaż dał, więc wiadomo o kogo chodzi). No dobra - Rondel - bo spolszczył :P, ale z drugiej strony może to być i Randle jak i Rondo (ale ktoś bardziej zainteresowany skuma, że jak schodzący kontrakt, to ten pierwszy) :P 

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

kurde, kolega wzial wczoraj drona w skalki, zeby troche materialu urobic z naszego wspinania; wyszedl z nim wyzej zeby dron zlapal sygnal GPS, wystartowal go, ale nie do konca ogarnal i zamiast w dol do reszty ekipy, dron polecial do gory, po chwili zgubil zasieg sterowania i osiadl na pobliskim drzewie - jakies 30m nad ziemia... :roll:

wczorajsze wysilki akcji ratunkowej nie przyniosly rezultatu, dzis chlopaki bedo dalej walczyc, zeby go sprowadzic na dol... podobno ma przyjsc jakis fachowiec od wchodzenia po drzewach i moze jeszcze uda sie zabawke odratowac...

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...