Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Misiek napisał:

A trzeba mieć coś do ukrycia? Pokaż mi człowieka a znajdę na niego paragraf (z takimi narzędziami).

 

Nie chcę Cię jakoś zawieść, ale jesteś pionkiem, na którego nawet średnie ryby położą chuja i będą miały wyjebane, co masz do ukrycia ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, T-m napisał:

 

Nie chcę Cię jakoś zawieść, ale jesteś pionkiem, na którego nawet średnie ryby położą chuja i będą miały wyjebane, co masz do ukrycia ;)

Rzekłbym, że nawet nie tyle średnie ryby, co plankton :P Ja tu raczej miałem na myśli możliwości :)

Odnośnik do komentarza

Nie, no jasne, bo musiałby człowiek przestać korzystać z internetu, komórek i wszystkich nowych urządzeń :) Ale warto przynajmniej coś o tym wiedzieć i mieć tego świadomość. Ja, choć szeroko pojęte IT to gdzieś mój obiekt zainteresowań to nie zawsze mam czas i ochotę poczytać o tych wszystkich pierdołach. Nawet w czasie tego boomu ze Snowdenem jakoś tego nie śledziłem. Dopiero po obejrzeniu filmu odpaliłem sobie wiki, żeby od czegoś zacząć i zacząłem coś tam doczytywać, stąd mój post na forumku :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zaskoczyło, a jednocześnie zacząłem trochę wierzyć w opowieści kiboli o ich inwigilacji i katalogowaniu, kiedy w wakacje zatrzymała mnie policja na kontrolę, dość daleko od Bartoszyc, wzięli moje dokumenty, a jak wrócili z radiowozu, to się spytali: jak tam księdzu w Bartoszycach się pracuje? Na moje pytanie: skąd panowie wiedzą, odpowiedzieli: Hehe, w końcu jesteśmy policją.

 

A druga opowieść. Byłem we Francji, nagle dzwoni telefon zastrzeżony. Odbieram, a tam ABW. Chcieli, żebym im podał listę osób, które jadą na Światowe Dni Młodzieży. Kiedy mu powiedziałem, że ni udało się stworzyć grupy, to odpowiedział: miłego wypoczynku we Francji księdzu życzę :kekeke:

  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Niby dziś mam mniejszą napinkę niż przed meczem z Senegalem, ale z drugiej strontu m bliżej meczu tym napięcie pewnie będzie rosło. A tak w ogóle to od początku mistrzostw katuję jakąś playlistę na Spotify gdzie króluje „Football coming home” i w gruncie rzeczy początek utworu pasuje do dzisiejszego dnia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojt3k napisał:

Niby dziś mam mniejszą napinkę niż przed meczem z Senegalem, ale z drugiej strontu m bliżej meczu tym napięcie pewnie będzie rosło. A tak w ogóle to od początku mistrzostw katuję jakąś playlistę na Spotify gdzie króluje „Football coming home” i w gruncie rzeczy początek utworu pasuje do dzisiejszego dnia.

Dałbym Lubię to, ale wyczerpały się na dziś :P 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wojt3k napisał:

Niby dziś mam mniejszą napinkę niż przed meczem z Senegalem, ale z drugiej strontu m bliżej meczu tym napięcie pewnie będzie rosło. A tak w ogóle to od początku mistrzostw katuję jakąś playlistę na Spotify gdzie króluje „Football coming home” i w gruncie rzeczy początek utworu pasuje do dzisiejszego dnia.

A World in Motion?

Odnośnik do komentarza

Mam już przesyt mistrzostwami. Nie chcę mi się meczów oglądać.

 

Zawsze najbardziej jestem podjarany pierwsza kolejka, gdy jest pełna niewiadoma, jak kto zagra, i jestem pełen wiary w maluczkich, a potem już niestety muszę patrzeć, jak odpadają :(. A późniejsze fazy to znów miętolenie tych samych twarzy, które się ogląda przez cały sezon, i mi cały entuzjazm opada :/

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...