Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reaper napisał:

Graty, całkiem sprawnie poszło :) 

 

Niestety musiałem całkiem mocno zweryfikować swoje umiejętności i sam zaproponowałem moje stanowisko. Zgłosiłem się jako pracownik biurowy do całkiem dużej firmy. Posiadają działy programistyczne a jako, że doświadczenie mam żadne będę w innym dziale (administrator sklepu, SEO, SEM itp.) z możliwością dochodzenia do tamtego. Taki galimatias ale od czegoś trzeba zacząć :P

No i w pore bo już prawie byłem gotów jeździć na busach :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Niestety musiałem całkiem mocno zweryfikować swoje umiejętności i sam zaproponowałem moje stanowisko. Zgłosiłem się jako pracownik biurowy do całkiem dużej firmy. Posiadają działy programistyczne a jako, że doświadczenie mam żadne będę w innym dziale (administrator sklepu, SEO, SEM itp.) z możliwością dochodzenia do tamtego. Taki galimatias ale od czegoś trzeba zacząć :P

No i w pore bo już prawie byłem gotów jeździć na busach :keke: 

Brzmi sensownie :-k Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hidalgoo napisał:

powiedz mi jaka robota, to ja ci powiem za ile

 

Powinieneś się zgłosić do Mahdiego, że mu  napiszesz aplikacje która podliczy miliony, które będzie musiał zapłacić. Ofc z regexem, który dopuszcza tylko alt w których znajduje sie pean pochwalny na czesc twórcy strony  :keke: 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Brudinho napisał:

 

Niestety musiałem całkiem mocno zweryfikować swoje umiejętności i sam zaproponowałem moje stanowisko. Zgłosiłem się jako pracownik biurowy do całkiem dużej firmy. Posiadają działy programistyczne a jako, że doświadczenie mam żadne będę w innym dziale (administrator sklepu, SEO, SEM itp.) z możliwością dochodzenia do tamtego. Taki galimatias ale od czegoś trzeba zacząć :P

No i w pore bo już prawie byłem gotów jeździć na busach :keke: 

Wroclaw? Czy jakies inne miasto?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...