Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A z innej - nomen omen - beczki, monitoruję sobie internet w poszukiwaniu taniej głowicy do kegów, typu flach-a. Normalnie kosztuje 150 plus wysyłka, ale w sieci jest mnóstwo ludzi, którzy nie wiedzą, co sprzedają i mogą sprzedać taniej. No i trafiłem na profil gościa na OLX, który sprzedaje takie rzeczy, a nazywa się...

 

... Rafał z Wodzisławia Śląskiego :icek:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

A z innej - nomen omen - beczki, monitoruję sobie internet w poszukiwaniu taniej głowicy do kegów, typu flach-a. Normalnie kosztuje 150 plus wysyłka, ale w sieci jest mnóstwo ludzi, którzy nie wiedzą, co sprzedają i mogą sprzedać taniej. No i trafiłem na profil gościa na OLX, który sprzedaje takie rzeczy, a nazywa się...

 

... Rafał z Wodzisławia Śląskiego :icek:

To podstęp!

 

Bry

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Gabe said:

A z innej - nomen omen - beczki, monitoruję sobie internet w poszukiwaniu taniej głowicy do kegów, typu flach-a. Normalnie kosztuje 150 plus wysyłka, ale w sieci jest mnóstwo ludzi, którzy nie wiedzą, co sprzedają i mogą sprzedać taniej. No i trafiłem na profil gościa na OLX, który sprzedaje takie rzeczy, a nazywa się...

 

... Rafał z Wodzisławia Śląskiego :icek:

 

:hura:

 

Bry :) 

Odnośnik do komentarza

No właśnie też węszę podstęp, bo przecież wiadomo, po co ludzie kupują kegi :> Podpowiem, że nie na piwo, bo po pierwsze to niewygodne, po drugie, produkcja piwa jest legalna.

 

A tak, to można dotrzeć bezpośrednio do producentów i później:

Cytat

Art. 12a. 1. Kto bez wymaganego wpisu do rejestrów, o których mowa w art. 3 ust. 1 i 2, wyrabia, skaża, oczyszcza lub odwadnia alkohol etylowy albo wytwarza wyroby tytoniowe
– podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
2. Kto dopuszcza się czynu określonego w ust. 1, jeżeli czyn ten dotyczy alkoholu etylowego lub wyrobów tytoniowych znacznej wartości
– podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

:cop:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

 

ale pogoda, niech Cię chuj :D ja wiem, że jeszcze tam krótko jesteś, ale nie drażni Cię to trochę? wykukałem sobie w google, że taki max to 17 stopni, gdzie u nas tyle jest w nocy :>

 

 

Przecież on jest z Norwegii, powinno jeszcze padać ;) 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Pulek napisał:

 

ale pogoda, niech Cię chuj :D ja wiem, że jeszcze tam krótko jesteś, ale nie drażni Cię to trochę? wykukałem sobie w google, że taki max to 17 stopni, gdzie u nas tyle jest w nocy :>

 

 

Ale tam czujesz inaczej temperaturę . Np. w listopadzie Ty się trzęsiesz z zimna a szkoci zapierdalają w krótkich rzeczach :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...