Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Hajd napisał:

Zawsze mnie śmieszy to gloryfikowanie „lojalności” piłkarzy takich jak Totti czy Maldini. To jak, jakby propsować Wujka Przecinaka, że jest wierny ministerstwu, w którym pracuje

No tak nie do końca. Wujek Przecinak nie występuje przed publicznością, a jego ministerstwo nie jest obiektem z którym identyfikują się dziesiątki tysięcy ludzi. Ja to doceniam, ostatni powiew piłkarskiego romantyzmu w którym czuć korzenie futbolu - przecież kluby piłkarskie (czy sportowe) powstały m.in. po to żeby jednoczyć lokalne społeczności, zapewnić młodzieży rozrywkę i hobby, czy żeby wyeliminować okoliczną patologię :) 

 

Taki Totti to np. wielka inspiracja dla młodych rzymian - ktoś, kto zaczynał w tym samym miejscu co oni, zaszedł na sam szczyt i jest ubóstwiany przez miasto w którym się wychował.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Ja myślałem, że bawisz się w tę dziunie z Polsatu, co nazwała Solorza "Wielkim Filantropem" za pokazywanie MŚ siatkówki w zakodowanych kanałach Polsatu ;)

NO PRZECIEŻ FINAŁ ODKODOWAŁ !! <OBURZENIE> :roll:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...