Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Man_iac napisał:

Podstawowa różnica pomiędzy Ronaldo, a Messim jest taka, że Ronaldo to najemnik. Była Sportingu, był w Manchesterze, teraz znowu płacze że chce zmienić klub bo mu mało płacą. A Messi to żywa legenda legendarnego klubu.

 

No tak, bo Messi w Barcelonie, to gra tylko z miłości do klubu i dostaje symboliczną kasę.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, lad napisał:

No Portugalia na EURO miała gościa, którego pogoniono z reprezentacji Grecji o ile dobrze pamietam :D

@ajerkoniak współcześnie, czyli miałem na myśli lata od 2010 w górę, ale to już abstrahując od dyskusji całej ;) 

 

No może i mieli, ale sukces osiągnął :)

 

Ano to fakt, ostatnia dekada to taktyczna stagnacja ;)

6 minut temu, Man_iac napisał:

Podstawowa różnica pomiędzy Ronaldo, a Messim jest taka, że Ronaldo to najemnik. Była Sportingu, był w Manchesterze, teraz znowu płacze że chce zmienić klub bo mu mało płacą. A Messi to żywa legenda legendarnego klubu.

 

3 kluby, najemnik jak chuj.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Man_iac napisał:

Podstawowa różnica pomiędzy Ronaldo, a Messim jest taka, że Ronaldo to najemnik. Była Sportingu, był w Manchesterze, teraz znowu płacze że chce zmienić klub bo mu mało płacą. A Messi to żywa legenda legendarnego klubu.

 

No tak, lepiej żeby całą karierę spędził w Sportingu :iksde: wtedy na pewno miałby tyle Złotych Piłek i trofeów

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

No tak, lepiej żeby całą karierę spędził w Sportingu :iksde: wtedy na pewno miałby tyle Złotych Piłek i trofeów

 

No nie miałby więc dlatego jest słabiak ;) A to tylko nasuwa kolejne pytania! np. Co robicie jak Wam się chce srać w robocie? 

 

Dzień dobry

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Keith Flint napisał:

ja rozumiem top2 współczesne, ale stawianie za nim Maradony, którego 2 razy przyłapano na dopingu? ponadto uważam, że czysto piłkarsko Cruyff, Beckenbauer, czy Pele byli zwyczajnie lepsi od Argentynczyka

 

Ciężko zrównać obrońcę do piłkarza ofensywnego i nie wiem jaki jest sens. Pele grał wieki temu i w lidze, którą ciężko porównać do obecnych, Cruyff z kolei imo lepszy jako trener.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Keith Flint napisał:

ja rozumiem top2 współczesne, ale stawianie za nim Maradony, którego 2 razy przyłapano na dopingu? ponadto uważam, że czysto piłkarsko Cruyff, Beckenbauer, czy Pele byli zwyczajnie lepsi od Argentynczyka

porownywanie pilkarzy z roznych epok i roznych pozycji? serio? :D nigdy nie zawodzisz :P

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Brudinho napisał:

 

No nie miałby więc dlatego jest słabiak ;) A to tylko nasuwa kolejne pytania! np. Co robicie jak Wam się chce srać w robocie? 

 

Dzień dobry

 

Sram w robocie.

 

16 minut temu, Keith Flint napisał:

ja rozumiem top2 współczesne, ale stawianie za nim Maradony, którego 2 razy przyłapano na dopingu? ponadto uważam, że czysto piłkarsko Cruyff, Beckenbauer, czy Pele byli zwyczajnie lepsi od Argentynczyka

 

Masz rację - nie można go stawiać z Maradoną. I dopóki go nie złapią, to nie ma co gadać. :-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...