Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Scorpio napisał:

Moge Ci nawet cale PS4 sprzedac jak jestes zainteresowany ;)

nie chce, bo poza pograniem chwile na padzie w FIFE pewnie i tak pozniej tego nie odpale i sie zakurzy w szafi; ja juz chyba wyroslem z grania w cokolwiek inne niz FM :P 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Scorpio said:

No ja wlasnie chyba wyroslem z grania w FMa. Tyle ciekawych historii w innych grach, ze az szkoda czasu na cyferki.

 

Mnie ciągle ciągnie do Managerów. Grać na dobrym poziomie nigdy nie miałem okazji, a do pracy analitycznej w sporcie ciągle mnie ciągnie :) Nie mam wystarczająco jaj, żeby rzucić karierę w cholerę i szkolić się od nowa, nie wiem, czy ostatecznie dałbym radę, więc FM daje mi namiastkę tego. Ile bym dał za Basketball Managera podobnej jakości :(

 

4 minutes ago, Scorpio said:

Z Kucharem - najlepsze <3<3<3 :D

 

Potwierdzam :D Tęsknię za Wami :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Scorpio said:

@kolek23 To wpadaj wieczorami. Gramy prawie codziennie z Kucharem i Kinasem. Michu od hurdurów dodatkowo na sluchawce i jest simpatico ;) 

 

Sprzętu do tego nie mam :) Nie wkurwiało Was jak mnie wywalało co kilkadziesiąt minut przez ten firmowy soft :D?

 

A PieCa nie kupię tylko do PUBGa, zwłaszcza jak pół życia na wyjazdach :) Wozić tego nie będę :) 

 

W sumie to zobacze, może po nowych apdejtach już nie wywalają przez ten soft :-k Raportowałem ten problem, pewnie mają na mnie wywalone, ale moooooże ;) 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Znalazłem oferte pracy w mojej okolicy. Jak tam mnie nie przyjmą to kurwa truskawki w Holandii bez kitu, bo do niczego innego się nie będę nadawał :keke: 

 

umiejętność tworzenia nowoczesnych frontendów w technice RWD

dobra znajomość CSS3, HTML5

dobra znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)

znajomość jednego z Responsive CSS Frameworks (np. Bootstrap, Foundation itp.)

znajomość zagadnień związanych z UX/UI

podstawowa znajomość programu graficznego Adobe Photoshop

mile widziana znajomość Less i/lub Sass

znajomość systemów kontroli wersji (GIT lub SVN)
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, kuab napisał:

Istnieja kierowcy Ubera, ktorzy nie sa Ukraincami? W Wawie jeszcze sie nie spotkalem, jeden mial nawet do mnie wonty, ze nie umiem po rosyjsku :kekeke:

Jasne, ja trafiam tak 50-50 na Polaków i Ukraińców. Ale wczoraj wracałem z kolesiem z Kirgistan :D Trochę pogadaliśmy, pół po polsku, pół po rosyjsku do mnie nawijał. Mówił, że u niego się żyje za 200 dolców miesięcznie, a w Polsce minimum 500 dolarów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...