Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, T-m napisał:


P.S. Gwałtek, jeśli Rozumiem, że masz wyjebane na stawy swojego psa? :|, to jest dla Ciebie rada, to ojoj :*

Masz rację, to jest chamskie przypierdalanie się :D 

 

Uwierz mi, mam tego wystarczająco na co dzień, gdy każda osoba widząca moje dziecko zaczyna "doradzać" :roll: Magda mówi, że w ciągu jednej podróży na miasto i z powrotem potrafi 3x usłyszeć, że dziecko za lekko ubrane i kolejne 3x że za ciepło i się zgrzewa :roll: I to obce osoby, ja nie wiem skąd w ludziach taki tupet. Jakbyśmy tego od dziadków nie mieli wystarczająco ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

Masz rację, to jest chamskie przypierdalanie się :D 

 

Uwierz mi, mam tego wystarczająco na co dzień, gdy każda osoba widząca moje dziecko zaczyna "doradzać" :roll: Magda mówi, że w ciągu jednej podróży na miasto i z powrotem potrafi 3x usłyszeć, że dziecko za lekko ubrane i kolejne 3x że za ciepło i się zgrzewa :roll: I to obce osoby, ja nie wiem skąd w ludziach taki tupet. Jakbyśmy tego od dziadków nie mieli wystarczająco ;) 

 

:glaszcze:

 

W Polsce każdy zna się na wszystkim :D 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Masz rację, to jest chamskie przypierdalanie się :D 

 

Uwierz mi, mam tego wystarczająco na co dzień, gdy każda osoba widząca moje dziecko zaczyna "doradzać" :roll: Magda mówi, że w ciągu jednej podróży na miasto i z powrotem potrafi 3x usłyszeć, że dziecko za lekko ubrane i kolejne 3x że za ciepło i się zgrzewa :roll: I to obce osoby, ja nie wiem skąd w ludziach taki tupet. Jakbyśmy tego od dziadków nie mieli wystarczająco ;) 

 

I dlatego, że ktoś Magdzie zwrócił uwage, że dziecko jest za lekko ubrane i że jacyś obcy ludzie mają tupet, to dajesz sobie prawo do braku wyobraźni. Nie chce mi się tego tobie tłumaczyć, bo widzę, że ze spinasz dupę, jak ta lala, kiedy ktokolwiek coś pisze do Ciebie. Twój pies ma 16 miesięcy, jest labkiem i jest dorosły. Może gonić rower przez i 50 km. Spoko. Twoja rzeczywistość, twoje wierzenia, twoja sprawa. Wybacz, że zwróciłem Ci uwagę. <ukłon>

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Się przyjebaliscie do Maniaca jakby nie pisał prawdy xD Przecież od kilku lat podejście do ryb zmieniło się o 180 stopni. Kilka tygodni temu na TVP leciał film dokumentalny o morskich rybach i ich połowie i okazało się, że nawet babka w sklepie rybnym poinformowała kupującego żeby tej ryby (cos malego typu szprotka) nie podawał dzieciom a sam jadł to nie częściej niż raz na tydzień, dwa. Generalnie im ryba starsza i bardziej tłusta, tym gorzej dla nas, bo zawiera sporo metali ciężkich i innego gowna.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Scorpio napisał:

Się przyjebaliscie do Maniaca jakby nie pisał prawdy xD Przecież od kilku lat podejście do ryb zmieniło się o 180 stopni. Kilka tygodni temu na TVP leciał film dokumentalny o morskich rybach i ich połowie i okazało się, że nawet babka w sklepie rybnym poinformowała kupującego żeby tej ryby (cos malego typu szprotka) nie podawał dzieciom a sam jadł to nie częściej niż raz na tydzień, dwa. Generalnie im ryba starsza i bardziej tłusta, tym gorzej dla nas, bo zawiera sporo metali ciężkich i innego gowna.

 

No te, ale jest masa gatunków ryb i hodowla hodowli nierówna, połów to samo. Nikt nie mówi o wpierdalaniu ryby codziennie, ale też nie kojarzę by KIEDYKOLWIEK mówiono o jedzeniu CZEGOKOLWIEK codziennie bo OH KUHRWA TAKIE ZDROWE. Wszystko z umiarem, a z pewnych (na ile się da) źródeł.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Scorpio napisał:

Się przyjebaliscie do Maniaca jakby nie pisał prawdy xD Przecież od kilku lat podejście do ryb zmieniło się o 180 stopni. Kilka tygodni temu na TVP leciał film dokumentalny o morskich rybach i ich połowie i okazało się, że nawet babka w sklepie rybnym poinformowała kupującego żeby tej ryby (cos malego typu szprotka) nie podawał dzieciom a sam jadł to nie częściej niż raz na tydzień, dwa. Generalnie im ryba starsza i bardziej tłusta, tym gorzej dla nas, bo zawiera sporo metali ciężkich i innego gowna.

No, ale Maniac napisał o tym, że ryby się wkurwiły i popłynęły do zanieczyszczonych wód XD

 

Zmiana podejścia do jedzenia ryb ma pewnie związek z warunkami ich hodowli, brakiem regulacji karmienia i ogólnym wzrostem zanieczyszczania środowiska. Tak samo jak nagonka na kurczaki wzmacniane antybiotykami i karmione jakimś gownem.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...