Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Reaper napisał:

@lad handlowiec sie odnajdzie w kazdej branzy, spierdalaj do jakiegos startupu technologicznego, na pewno sa jakies fajne w Szczecinie

No muszę się porozglądać, tylko wydaje mi się że Szczecin jest trochę martwy pod tym względem - jedyne oferty w mojej branży z jakimi się spotykałem to nieruchomości, kredyty i kablówka właśnie. Jest sens założyć profil na Goldenline?

Odnośnik do komentarza

No, w sumie to dobry pomysł i sama prawda - jak umiesz sprzedawać to wszystko sprzedasz, a nauczyć się tego co sprzedajesz można szybko.

 

Ja kurwa nienawidzę sprzedaży, ale szanuje jak ktoś umie.

1 minutę temu, lad napisał:

Jest sens założyć profil na Goldenline?

 

Rejczel wchuj. Większość ofert dostawałem tam. Linkedin niby też okej, ale chyba bardziej pod inne branże, acz nie wiem, @Reaper?

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie mogę się przemóc z lenistwa do założenia konta na Goldenline/Linkedin jakoś. Niby teraz mam robo, z której jestem zadowolony, bo wszystko robię zdalnie i dzięki temu spokojnie studiuję dziennie, no ale za rok to już będę kończył magisterkę i pewnie poszukam czegoś innego, ewentualnie jeśli hajs początkowo nie będzie za duży to łączyłbym obecne robo z nową jeśli będzie taka możliwość :-k. Ogłoszeń z social media marketingu/rekruterów tam pewnie sporo. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ajerkoniak napisał:

No, w sumie to dobry pomysł i sama prawda - jak umiesz sprzedawać to wszystko sprzedasz, a nauczyć się tego co sprzedajesz można szybko.

 

Ja kurwa nienawidzę sprzedaży, ale szanuje jak ktoś umie.

 

Rejczel wchuj. Większość ofert dostawałem tam. Linkedin niby też okej, ale chyba bardziej pod inne branże, acz nie wiem, @Reaper?

Kurwa, pierwsza osoba, ktora dostaje oferty na GoldenLine xD fakt faktem, ze na handlowca to powinno byc troche, zalozenie profilu to kilka minut, wiec nie ma nawet co debatowac. Ja na GLu nie dostaje w ogole ofert, ale na LI dostaje po kilka miesiecznie, wiec zdecydowanie polecam.

 

Nawet jesli oferty same nie beda wpadac, to bedziesz dostawal regularnie maile z informacjami o dopasowanych ofertach pracy z obydwu portali - dobrze to motywuje jak widzisz ciekawe oferty z fajnych firm.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Kurwa, pierwsza osoba, ktora dostaje oferty na GoldenLine xD fakt faktem, ze na handlowca to powinno byc troche, zalozenie profilu to kilka minut, wiec nie ma nawet co debatowac. Ja na GLu nie dostaje w ogole ofert, ale na LI dostaje po kilka miesiecznie, wiec zdecydowanie polecam.

 

Nawet jesli oferty same nie beda wpadac, to bedziesz dostawal regularnie maile z informacjami o dopasowanych ofertach pracy z obydwu portali - dobrze to motywuje jak widzisz ciekawe oferty z fajnych firm.

To założę tu i tu w takim razie. Jakieś protipy? :)

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Meler napisał:

@Lucas07 bo za 60 zeta możesz se teraz na miesiąc kupić więc pełno Januszy takich jak ja se kupuje i zamula łącze :D

Ja mam cały sezon i płacę miesięcznie te 65. To chyba nie kwestia łącza, a tego że się tam opierdalają. Na laptopie LP generalnie działa średnio (to nie tylko moja opinia), a w domu to chciałbym sobie obejrzeć na tv, a nie z telefonu, więc czekam na wersję konsolową. Tam zwykle nie ma zjazdów jakości + przewijanie padem FT jest mega wygodne. W RS o 9 rano już zwykle dało się oglądać, a teraz doopa jak Playoffy. W dodatku pod koniec RS na pewno mogłem obejrzeć mecz Denver, który nie był wycięty i przerwy przewinąć, a w PO znów wrócili do tego, że na konsole dają tylko wersję z wyciętymi czasami i trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Keith Flint napisał:

Ja nie szanuje sprzedaży B2B, sam próbowałem sprzedawać prąd, widząc jak nieetyczne chwyty stosują sprzedawcy, to mnie odrzuca od tej branży.

Prąd do przedsiębiorstw? Jakie chwyty stosują? To jakieś hieny, a nie sprzedawcy. Wiem, że to zabrzmi jak banał rodem z Briana Tracy'ego, ale prawdziwy sprzedawca bardziej ceni sobie swoją reputację, niż hajc z jednej umowy. No i ja zawsze działam z przekonaniem (przynajmniej się staram, bo ostatnio firma mi to bardzo utrudnia), że sprzedaję ludziom dobre usługi i pomagam im na nich zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza

np. umowy o stałej cenie prądu w okresie 2 lat, pokazywali fejk wykresy z zmienną ceną prądu, że niby cały czas drożeje (co jest kłamstwem), niestety, ale częśc Januszpoli i innych drobnych przedsiębiorców to łapało. I to nie była firma jakaś anonimowa, tylko jeden z 6 najwiekszych gracyz na rynku.

aczkolwiek b2b to i tak pikuś, sprzedaż indywidualnym klientom to dopiero jazda.

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, Lucas07 said:

Ja mam cały sezon i płacę miesięcznie te 65. To chyba nie kwestia łącza, a tego że się tam opierdalają. Na laptopie LP generalnie działa średnio (to nie tylko moja opinia), a w domu to chciałbym sobie obejrzeć na tv, a nie z telefonu, więc czekam na wersję konsolową. Tam zwykle nie ma zjazdów jakości + przewijanie padem FT jest mega wygodne. W RS o 9 rano już zwykle dało się oglądać, a teraz doopa jak Playoffy. W dodatku pod koniec RS na pewno mogłem obejrzeć mecz Denver, który nie był wycięty i przerwy przewinąć, a w PO znów wrócili do tego, że na konsole dają tylko wersję z wyciętymi czasami i trzeba czekać.

 

Ja na konsoli zawsze miałem problemy. Na laptopie mecz jest dostępny ZAWSZE, ja zazwyczaj zaczynam oglądać jak już trwa, ale od początku oglądam (powiedzmy trwa Q2, a ja sobie włączam od początku) i wtedy sobie spokojnie przewijam przerwy :) No ale ja mam mac'a i nigdy nie miałem problemów z jakością.

 

I ofc wolałbym oglądać na konsoli i TV, ale mam kabel HDMI długi, więc sobie włączam na TV z mac'a. No i ja jakoś nie lubię przewijać padem, lepiej kliknąć strzałkę w prawo na klawiaturze :P 

 

Rynek amerykański, więc ich priorytety to pewnie mac>>konsole>>>>>>>>pc :) 

Odnośnik do komentarza

No wiem, że na laptopie jest dostępny zawsze. Pewnie zaraz włączę Jazz z OKC na lapku i się będę tak męczył. Na konsoli po prostu mi wygodniej, większy ekran (z hdmi nie miałbym jak przewijać xD) i lepsza jakość :<

 

Btw zbrodniarz Alonso dostał 3 mecze zawiasów :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Man_iac napisał:

@lad, a to nie dobry moment na zmianę kraju biorąc pod uwagę, że sam raptem kilka dni temu pisałeś, że to Twoje marzenie? W Anglii też da się sprzedawać :P

Sprzedazowiec, ktory nie jest native speakerem? Jakos tego nie widze, z calym szacunkiem. Chociaz mialem kumpla, ktory z powodzeniem pracowal przy sprzedazy telefonow komorkowych/abonamentow, no ale to byla studencka praca na pol etatu.

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...