Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Scorpio napisał:

Isofix? Cos sie szykuje? ;)

 

W sumie po 2011 to chyba wszystko ma isofixa :-k ?

17 minut temu, krzysfiol napisał:

Moja mama ma bardzo podobny styl pisana na komórce :D Zero znaków interpunkcyjnych :D

 

Ha, moja nawet znaki zapytania dodaje!

 

Tylko odpisuje na wszystko "ok", kurwicy można dostać :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Moi rodzice dostają codziennie po kilka zdjęć wnuka i serduszkują mi w kółko na messengerze. Znaczy moja mama, mój tata ma taktykę dania kciuka średnio raz na 3-4 dni, typowy wojskowy, lubi się uzewnętrzniać z uczuciami ;) 

 

Właśnie wróciłem z realizowania świątecznego prezentu, który wzajemnie sobie sprawiliśmy z żoną i szwagierką, czyli kolacja u Amaro :) Dla fanów łażenia po knajpach zdecydowanie polecam, każde danie to przeżycie, połowy składników to nawet nie rozumiałem, a były po polsku ;) Bardzo dobry prezent, zdecydowanie trzeba kontynuować tradycję takich prezentów i kolejne gwiazdki Michelin zaliczać :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przecież ten wpis w turystyce okropny jest. Wczoraj polprzytomny go pisałem, jak znajdę chwilę czasu (czyli jak wyjadą tesciowie;)) to go przeredaguje i dopisze knajpy. 

 

Ale mi wstyd przed teściem. Espanyol zagrał taka padline że 3/4 ekstraklasy by ich pokonało. Chociaż on twierdzi że mu się podobało. Zobaczył mroczna stronę hiszpańskiej piłki nożnej, czyli co się dzieje naprawdę poza topowa trójka ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...