Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Gabe napisał:

 

Najlepiej by było, gdyby to jmk sam napisał jak to było, ale AFAIR fakty mówiły tylko tyle, że jmk pochwalił się swoją pracą (jakieś pozycjonowanie?) na forum wraz z linkiem, a potem zlecenia się skończyły.

 

Co może znaczyć, że albo ktoś doniósł, albo moim zdaniem - bardziej prawdopodobnie - zleceniodawca zobaczył spory ruch w statystykach i zobaczył skąd ludzie przychodzą, i ewentualnie sobie poczytał. Albo jeszcze zupełnie co innego (np znalazł sobie kogoś innego na jego miejsce).

Tylko czy wtedy wiedziałby, że jmk to jmk? Przecież na umowy pewnie nie miał podpisanej na nicka. A dojście do tego jest możliwe (jmk nazwiska nie ukrywa), ale wymagałoby już poszukiwań i przeszukiwania forum.

Odnośnik do komentarza

No ja specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się, że statystyki wskazują konkretne miejsce, w tym przypadku posta, tu już można z kontekstu doczytać kto i jak.

 

Co prawda rysą na tej teorii jest, że Marynia jest niedostępna dla niezalogowanych, ale przecież żadnym problemem jest założyć konto na CMF.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, beeres napisał:

@Reaper, a Ty się sam zgłosiłeś do tej firmy, czy to oni Ciebie zauważyli?

Tu było śmiesznie :kekeke: Bo oni dodali ofertę pracy na GoldenLine i się zgłosiłem na nią, bo przechodziła w ogóle przez moje ręce ;) Ale dostałem odpowiedź odmowną.

 

2 miesiące później zgłosili się do mnie na LinkedIn, czy nie byłbym zainteresowany takim stanowiskiem i powiedziałem im, że już raz mnie odwalili, a oni wielkie zdziwienie i stwierdzili, że jednak chcieliby porozmawiać ;) No i dalej się potoczyło.

 

Możliwe, że nie znaleźli nikogo "idealnego", więc zgodzili się na troszkę gorszego, nie wiem ;) Albo po prostu inna rekruterka spojrzała na mój profil (inna osoba mnie odwaliła, a inna napisała na LI).

 

Oho, właśnie poszedł mail na firmę o moim odejściu :kekeke: Pierwszy komentarz od kumpla:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, T-m napisał:

 

*2011 ->

*benzyna, do 150K przejechane,

*budżet do poedzmy 50K, ale bliżej 45K. 

*wyposażenie: klima, elektryczne szyby (uwaga, nie tylko przód, bo na to też trafiłem), czujniki parkowania przód/tył, stabilizacja toru jazdy, podgrzewane dysze spryskiwaczy, elektryczne, podgrzewane lusterka, swiatła do jazdy dziennej, ISOfix, radio minimum 310, czujnik zmierzchu, religni, przyciemniane szyby tył plus blutacz, podrzewane fotele przód, kiera multifunkcyjna.

 

To tak pi razy drzwi

 

superba se zapierdol ;) 

3 minuty temu, Man_iac napisał:

To tak, ale wciąż wtedy ma tylko nicka. I to też po włożeniu energii w rejestrację. Więc zakładając, że współpracował z więcej, niż jedną osobą to wciąż niewspółmierny wysiłek.

 

no tak, bo jak dal np. linka do tekstu ktory sam napisal (zalozenie, nie pamietam jak bylo) to przeciez nie wiadomo kto to :iksde: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...