Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ajerkoniak napisał:

O, nawet rozkminiałem, coś więcej, jaki silnik?

silnik 1.2 thp, 130KM. Jeździłem rok temu przez jakiś czas i do miasta lub na jakiś wyjazd wystarcza. Dynamiczny silnik z dobrym momentem obrotowym dość równo rozłożonym po pełnym zakresie obrotów. Dodatkowo ma największy bagażnik w swojej klasie.

Odnośnik do komentarza

Dlatego mówię, że to spory problem, bo mi te dwie rzeczy niespecjalnie współgrają. Jeździłem Octavią z tym silnikiem w górach i było OK, ale bez szału. Tylko, że Octavia jest lżejsza. Jeździłem też paskiem 2.0 dieslem i było super. Nawet go chciałem od kumpla kupić, ale że auto teraz to dodatek komunikacyjny, to musi być benzyna. I skusiłbym się na 1.8TSI, ale po co mi płacić OC/AC za silnik 1.8 auta, które stoi większość czasu w garażu?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, adamus napisał:

To najlepszym roziwązaniem jest chyba Passat 1.4 150KM.

 

Ba, ale tych jest dość niewiele w sensownej cenie i z sensownym wyposażeniem :-k. No nic, na razie się wjebałem z wymianą dowodu rejestracyjnego przed sprzedażą swojego Golfa, więc i tak temat wjedzie najwcześniej na początku maja.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

Hmm.. to ciekawe, może już zanika? Na PWN-nie podali, że to bardziej w rejonach Białej Podlaskiej, chociaż niektóre google wspominają też Białystok. No nic, po prostu zaskoczyła mnie ta forma :) 

u nas  rower, zdarzało mi sie słyszec ten roweryk, ale mowione na maly rower albo jako zdrobnienie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

Ajer - no dla mnie to jest podstawowy wyznacznik. I mam dość spory problem, bo chcę kupić Paska 1.4 TSI (122 kucyki) i mam poważne obawy czy to dźwignie...

 

No tak, mnie chodziło o to, że jak potrzebujesz auta w góry to nie myślisz o DSie czy innym segmencie B. Chyba, że takie Volvo V40 CC jest w B jeszcze :-k

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...