Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, krzysfiol napisał:

Może nie zjechałeś na kontrolę drogową.

 

Ja miałem śmieszną historię z tydzień temu. Jechałem do Augustowa, przez jakąś wieś, no i miałem z 65 na godzinę. Patrzę, policja stoi, myślę sobie, że dostanę mandat. Zwłaszcza, że policjant przy samochodzie macha lizakiem. Zjeżdżam na pobocze, a policjant zdziwiony mówi: "Nie zatrzymaliśmy Pana, tak sobie machałem lizakiem" 

moj śp. stryj opowiadal mi kiedys historie, jak, bedac zastepca wojewody (na tamte czasy - poczatek lat 80) wszedl w posiadanie (w jakis nieokreslony sposob :P ) policyjnego lizaka, ktory sobie jezdzil u niego w aucie na polce nad bagaznikiem; podobno kiedys byla taka akcja, ze jechal ze swoimi synami (a moimi kuzynami :P ) no i chlopaki znalezli tego lizaka i dla zabawy machali nim przez tylnia szybe; ponoc zaden z kierowcow nie odwazyl sie go wyprzedzic, mimo ze jechal dosc wolno :D 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

Swoją drogą część kobiet pewnie miałaby z tego powodu kompleksy typu "Byłam tak słaba w tych sprawach, że chłopak aż do seminarium spierdolił" :D

Ona kocha twoją Nokię, jak pyta czyj to numer
Kto? gdzie? chce wiedzieć wszystko jak Ubek
Co to za Magda, Gosia, Anna, Zosia, a znów
Do niej jak dzwonią, to tylko geje z seminarium

 

:muza:

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kuab napisał:

A propos, to na ile prawdopodobne jest zniesienie celibatu w KK? Czytałem gdzieś że w Watykanie są prowadzone dyskusje na ten temat.

 

Ja się dowiedziałem że po Soborze Watykańskim II specjalnie powołana komisja po kilku latach badań uznała sztuczną antykoncepcję (głosami 64/69), o ile nie prowadzi do zabijania życia, za całkowicie dopuszczalną i zostawioną wyborowi małżonków. Ale papież Paweł VI wydał encyklikę Humanae vitae, w której ją potępia, i koniec. Tak stanowione jest prawo boskie ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gabe napisał:

 

Ja się dowiedziałem że po Soborze Watykańskim II specjalnie powołana komisja po kilku latach badań uznała sztuczną antykoncepcję (głosami 64/69), o ile nie prowadzi do zabijania życia, za całkowicie dopuszczalną i zostawioną wyborowi małżonków. Ale papież Paweł VI wydał encyklikę Humanae vitae, w której ją potępia, i koniec. Tak stanowione jest prawo boskie ;) 

Akurat aktualny papieżak jest bardzo liberalny (jak na katolika, oczywiście), więc może i się uda to przepchnąć.

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...