Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gabe napisał:

Ale miałem dziś mindfucka - oglądałem na YT gościa, który mówił o językach w Szkocji, i mówiąc o Gaelic powiedział o nim, że to [keltik] language. Keltic! W tym momencie zacząłem przeszukiwać swoją pamięć, czy oglądałem mecz Celticu Glasgow, i jak o nim mówiono. Szybko przypomniałem sobie polskich komentatorów, ale tu ziarnko niepewności, bo może w oryginale wszyscy Brytyjczycy mówią Keltic Glasgow?

 

Dopiero sprawdzenie w internecie mnie uspokoiło - jeśli chodzi o rodzinę języków, to [keltik] albo [seltik], jeśli chodzi o kluby sportowe, [seltik]. Normalnie schiza jak z zamykaniem drzwi na klucz :keke: 

 

W języku polskim też trwa ta wojna, choć raczej w niszach akademickich, o Keltach spokojnie usłyszysz jeśli będziesz dłużej szukał.

Co więcej, o Kezarze również (bo inny front tej wojny to łacina i bój o wyjątek przed "e, i, y").

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Jest solidny, ale trenery mówio, że jeszcze się rozwinie. Wtedy spokojnie może wywalić Gaye do przodu na IW i zaoszczędzę, co w tym pierdolniku jest kluczowe. Kurwa, jak ja nie cierpię tego zarządu xd

 

Ha, będę musiał Gaye przesunąć do przodu bo na Mestalla szykuje się gruby powrót ^^

 

CyXx7r2.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pulek napisał:

jaki wynik?

2:1 wygraliśmy, ale strasznie słabo grali. Sokół Aleksandrów wybiegany, szybszy, lepiej siłowo. A Smuda po meczu pierdoli, że się nie spodziewał, że będzie tak ciężko, bo okazało się, że przeciwnik był dobrze przygotowany. A Widzew potrafi grać w piłkę, ale lepiej by mu się grało w I lidze... Jak mam do niego szacunek za złote czasy Widzewa, tak teraz to mnie wkurwia... Ja wiem, że on zawsze był uparty, ale czasem przegina. Dobrze, że chociaż reaguje i zmiany robi.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Feanor napisał:

 

W języku polskim też trwa ta wojna, choć raczej w niszach akademickich, o Keltach spokojnie usłyszysz jeśli będziesz dłużej szukał.

Co więcej, o Kezarze również (bo inny front tej wojny to łacina i bój o wyjątek przed "e, i, y").

 

Łacina dopiero na trzecim roku ;) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

2:1 wygraliśmy, ale strasznie słabo grali. Sokół Aleksandrów wybiegany, szybszy, lepiej siłowo. A Smuda po meczu pierdoli, że się nie spodziewał, że będzie tak ciężko, bo okazało się, że przeciwnik był dobrze przygotowany. A Widzew potrafi grać w piłkę, ale lepiej by mu się grało w I lidze... Jak mam do niego szacunek za złote czasy Widzewa, tak teraz to mnie wkurwia... Ja wiem, że on zawsze był uparty, ale czasem przegina. Dobrze, że chociaż reaguje i zmiany robi.

Może zostaniesz łódzkim DT ;) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

2:1 wygraliśmy, ale strasznie słabo grali. Sokół Aleksandrów wybiegany, szybszy, lepiej siłowo. A Smuda po meczu pierdoli, że się nie spodziewał, że będzie tak ciężko, bo okazało się, że przeciwnik był dobrze przygotowany. A Widzew potrafi grać w piłkę, ale lepiej by mu się grało w I lidze... Jak mam do niego szacunek za złote czasy Widzewa, tak teraz to mnie wkurwia... Ja wiem, że on zawsze był uparty, ale czasem przegina. Dobrze, że chociaż reaguje i zmiany robi.

Widzę, że supersnajper Demjan już się wystrzelał :keke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Może zostaniesz łódzkim DT ;) 

Klubowa telewizja nie robi wywiadów z kibicami, a nie ma żadnej telewizji kibiców, więc będzie ciężko ;)

1 minutę temu, Marvin napisał:

Widzę, że supersnajper Demjan już się wystrzelał :keke:

Taa, wisi mi kutasiarz 50 zł...

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...