Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Reaper napisał:

Kurde, jakiś czas temu zarejestrowałem się na Quora i teraz nie mogę przestać czytać :-k Mega ogarnięci ludzie tam piszą, bardzo fajne dyskusje, a forma dla mnie jakoś przystępniejsza niż reddit.

Bywa spoko, chociaz odkad sie zrobila bardzo popularna to zrobil sie smietnik, wcxesniej bylo duxo wiecej technicznych pytan, na ktore mozna bylo dostac odpowiedzi od ogarnoetych ludzi. No i oczywiscie mnostwo putinowskich trolli tam jest, jeden kolo nawet nie ukrywa ze pracowal w propagandzie ZSRR i wszyscy maja mokro jak pisze np., ze Holodomor to nie byla wina ZSRR i w sumie to zupelnie normalna sprawa w tamtych czasach :kekeke:

 

A kolejna czesc odpowiedzi to zwyczajne reklamy natywne albo porady jakichs chujowych coachow lifestylowych.

 

Ale fakt, do prokrastnacji sie fajnie nadaje.

 

No i algorytmy chujowo dzialaja.

Odnośnik do komentarza

Oh mam nauczkę na przyszłość żeby na wszystko podpisywać umowy..... Postawiłem kolesiowi sklep, napisałem program, który będzie mu dodawał wszystko po xml i dostałem w ryju, bo nie spodziewał się, że będzie tylko nazwa produktu, ilość, EAN i cena (bo tylko to było w xml) i w sumie musiałby wszystko dodać sam.... :keke:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kuab napisał:

Bywa spoko, chociaz odkad sie zrobila bardzo popularna to zrobil sie smietnik, wcxesniej bylo duxo wiecej technicznych pytan, na ktore mozna bylo dostac odpowiedzi od ogarnoetych ludzi. No i oczywiscie mnostwo putinowskich trolli tam jest, jeden kolo nawet nie ukrywa ze pracowal w propagandzie ZSRR i wszyscy maja mokro jak pisze np., ze Holodomor to nie byla wina ZSRR i w sumie to zupelnie normalna sprawa w tamtych czasach :kekeke:

 

A kolejna czesc odpowiedzi to zwyczajne reklamy natywne albo porady jakichs chujowych coachow lifestylowych.

 

Ale fakt, do prokrastnacji sie fajnie nadaje.

 

No i algorytmy chujowo dzialaja.

No właśnie mnie algorytmy ładnie ścigają. Chociaż nie było trudno, bo jedyna informacja jaką o mnie mają, to że jestem z Polski, więc podsyłają wszystko co związane z Polską ;) Ale fajne są dyskusje "czy da się wyżyć w Warszawie za 20 000 zł na rękę miesięcznie?" :keke: a teraz czytam "czy rosjanie zamordowali prezydenta Polski w Smoleńsku?" ;) 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, szramek napisał:

Nie wierzę w to co się dzieje w NBA, moje dwa ulubione zespoły prowadzą w swoich konferencjach. Jakby jeszcze był taki finał... Nie wiem komu bym kibicował

Boję się, że Raptors znowu trafi się jakiś choke :/

Odnośnik do komentarza

Ja dałem kredyt zaufania Raptorom. To są nowi Raptors. Piłka chodzi, rzucają za 3 i bardzo dobrze bronią. Jak pamietam z jakiegoś tekstu to Rockets mieli z nimi season low prób za 3. No i MVP Fred VanVleet. Ogólnie jaram się Wschodem w Playoffach, bo powinny być najciekawsze od lat. 

 

Btw Dudek, właśnie kończę Wizards z Sota. Całkiem spoko mecz. 

 

W ogóle chyba przypadkiem znalazłem NBA 2k na nowo. Wcześniej grałem na slidersach z neta i hmm gra wyglądała ok, ale trochę łatwo mimo niby przewagi CPU tam. Przypadkiem zagrałem mecz na domyślnym HoF i przegrałem po trudnym starciu, może to jest to. 

Odnośnik do komentarza

Częściowo wiadomo. Ingram, Ball, Kuzma, Hart, Randle (RFA) są ich keeperami. Powalczą o George na wolnym rynku (fani Lakers musza przezywać mocno Playoffy i serie Oklahomy :D), bo imo nie powinni robić stretchu Denga dla kilku procent szans na LeBrona. Już prędzej uwierzę w plan George (18) i Leonard (19). Dlatego George i roczne umowy dla IT i Lopeza + przedłużenie Randle to chyba najrozsądniej co mogą zrobić latem. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...