Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, stefan1984 napisał:

Mam tak na Steam, ale wiem że jak coś nawet kupie i zainstaluje to pogram z dwie godziny i stwierdze że chujowe albo pogram z dziesięć godzin i stwierdzę że nudne =)

Ty w ogole masz jakis szalony poziom na steamie :o myslalem ze mewho ma wysoki, ale on jest chyba na 21 levelu, a Ty 47... :o

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:

 

uu, spoko, gratki! więcej szczegółów? co dalej, i w ogóle?

Dalej 20 meczów jako sędzia próbny (głównie juniorzy i ewentualnie jako asystent na B-klasie), po tych 20 meczach awans na sędziego rzeczywistego i możliwość prowadzenia B-klasy. Później to już w zależności od oceny zaangażowania (bo na B-klasie nie ma jeszcze obserwatorów) awans na wyższe szczeble. A za 10 lat... Liga Mistrzów ;)

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Ty w ogole masz jakis szalony poziom na steamie myslalem ze mewho ma wysoki, ale on jest chyba na 21 levelu, a Ty 47...

Pindziesiąty już, i starczy =) zrobiony głównie z odznak z jakichś gier do których trzeba było po 5 albo 6 kart na odznakę. W sumie to nie wiem po co mi to było =)

 

Widziałem że niektórzy mają dwusetny level, a jacyś dwaj Azjaci rekordziści mają chyba tysięczny =)

 

Odnośnik do komentarza

Mam ostatnio znowu nawrót do starych gier. Ogrywam teraz dodatek yuri's revenge do Red Alert 2 i taka rzecz przyszła mi na myśl, że kiedyś, jak się robiło dodatki do gier, to z reguły miały one o wiele wyższy poziom trudnosci niż podstawowa gra. Red Alert nie jest tu wyjątkiem. Dzisiaj czegoś takiego już nie ma :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jessica Jones 2 spory zawód. Chyba tylko Daredevil będzie trzymał poziom z tych Netflix-Marvel :/ Pierwszy sezon obejrzałem w jeden dzień i nie mogłem się oderwać od ekranu, a teraz po 5 już męczy i no cóż do końca obejrzę, ale szału nie ma. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...