Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

to fakt. Tanie linie tam nie latają. Ale raz na 4 lata można się szarpnąć ;) A ten pociąg Polonez to chyba nie wychodzi dużo taniej. koło 450 zl w jedna stronę. 20 godzin jedzie,  po południu jest w Moskwie. Z dobra ekipą to by mogła być ciekawa podróż :D

Odnośnik do komentarza

@wojt3kja mało pije (wódki prawie wcale), wiec nie będziesz sam jakby co ;)

 

@Vamino masz racje, niestety. O ile sama idea czasowego strajku tylko kobiet była ok, tak podpięcie się pod to związków zawodowych i robienie z tego całodziennej szopki ze szkoda dla wszystkich przyniesie samej sprawie negatywnej opinii, a na pewno nie zwiększy poparcia i liczby zwolenników postulowanych spraw. :roll:

 

Zresztą... sam z postulatem wyrównania plac dla kobiet się nie zgadzam, tzn rozumiem problem, ale płacą powinna być uzależniona od umiejętności, dawanej wartości, a nie płci, bez różnicy  czy to mężczyzna,  kobieta czy bezplciowiec. 

 

Z kolei sprawę maczyzmu popieram w całości, bo tutaj jest to bardzo widoczne i jest dużym problemem. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bez przesady, poniżej 20h to nie jest źle :) A jak tak liczę, to dwa baki w jedną stronę, czyli powiedzmy 500 zł, 1000 zł w dwie strony, więc przy 4 osobach to wychodzi zaledwie 250 zł. A odchodzi też koszt taksówek, czy komunikacji miejskiej na miejscu (dotarcie do hotelu), no i komfort przyjechania/wyjechania kiedy tylko się chce. Dorzucając do tego 2-3 nocki na miejscu po max. 100 zł, żarełko, alkohol i cały wyjazd można zamknąć w 1000 zł przy oszczędnym życiu ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Bez przesady, poniżej 20h to nie jest źle :) A jak tak liczę, to dwa baki w jedną stronę, czyli powiedzmy 500 zł, 1000 zł w dwie strony, więc przy 4 osobach to wychodzi zaledwie 250 zł. A odchodzi też koszt taksówek, czy komunikacji miejskiej na miejscu (dotarcie do hotelu), no i komfort przyjechania/wyjechania kiedy tylko się chce. Dorzucając do tego 2-3 nocki na miejscu po max. 100 zł, żarełko, alkohol i cały wyjazd można zamknąć w 1000 zł przy oszczędnym życiu ;) 

Brzmi jak dobry plan :)

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Seju said:

Co do mojego ostatniego zlotu (na ktorym bylem z kumplem - Odziem), to ciekawostka: spedzilem z tym kolega, Senseiem, Zibim, jmk, chyba Szu i reszta spoko ludzi caly wieczor, po czym przydybal mnie Icon, ze moj kolega zajebal mu kielbasy z lodowki (spali w jednym domku). Na nic zdaly sie zapewnienia, ze od kilku godzin spedzamy czas razem i jest to niemozliwe, poza tym znam go na tyle, ze wiem, ze nie zajebalby nikomu kielbas :D Oczywiscie na mnie nawrzeszczal i dodatkowo kilka dni po zlocie napisal mi jeszcze na forum, ze mam go przeprosic przez PW inaczej pod lista podsumowujaca napisze kilka zdan na ten temat i mnie upokorzy XD

Ten zlot mi niestety odpada, jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem bede tata z nawet-nie-miesiecznym stazem wiec raczej niewykonalne. Ale az zal dupe sciska, przyznam. 

Ja chyba najlepiej wspominam właśnie ten zlot :) A ten twój mega spoko ziomek, strasznie słabe były te oskarżenia. Mi zresztą tez się dostało od Guliego za "wpierdalanie się" :D

 

14 hours ago, lad said:

Ej, Ceyvol to był ten taki many co przyjechał sam, nic się nie odzywał, a my wypiliśmy mu wszystkie browary?

 

Przypomnial mi się ten mindfuck jak ktoś (me_who?) w stanie prawie agonalnym kazał mi wypierdalać z domku, po czym ogarnelismy ze to jednak mój domek jest i  jednak to nie ja mam wypierdalac. No i jak zostałem oskarżony (albo to była „dziewczyna” Qcza, Piotrek Stork :D) o obrzyganie czyjegoś domku. Ale było wesoło.

Te browary to akurat pamiętam doskonale, akcja niemal jak "magic fridge"

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...