Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Reaper napisał:

Albo przelewy24 jest chujowe, albo Raiffeisen, zrobiłem szybki przelew na 1500 zł i od 15 min czekam, żeby dotarł do nich :/

 

Raiffaisen! Potwierdzam...

1 godzinę temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

 

 

Jakie piwo preferujesz? To wejde do osiedlowego póki otwarty :keke:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Fenomen napisał:

ok, w takim razie zjem na miescie ;)

 

To jest dobra decyzja. Będziesz miał więcej w lodówce :keke: 

10 minut temu, Misiek napisał:

wiesz, jednak szkolenie odwołane, będziesz to jeszcze jadł :keke: 

 

Misiek nie pomagasz w negocjacjach :roll:

Odnośnik do komentarza

Ehh, mam jutro i pojutrze jakieś szkolenie sprzedażowe. Od początku byłem sceptycznie nastawiony, bo nie jestem handlowcem i raczej tam nie będzie wiele dla mnie, ale mamy za darmo, a szkolenie rynkowo kosztuje 3000 zł, to zapisałem się. Po odwiedzeniu strony już mi się koleś nie podobał, bo wygląda jak typowy kołcz - wystrzałowy garniak, wielki uśmiech, ekscentryczny wygląd. Mówię chuj, może uprzedzony jestem. Ale teraz dostałem maila od niego, w którym nie dość, że jest pełno błędów, to jeszcze mail rozlazły jak skurwysyn i ogólnie brzydki - czyli typowy mail od handlowca. Na dodatek już są wstawki o tym, żeby przyjechać komunikacją, bo "parking kosztuje 8 zł za godzinę i na pewno możesz lepiej spożytkować te pieniądze" oraz gadka o ekologiczności dojazdu (co jest prawdą, ale co go to kurwa obchodzi). No i wszedłem na jego fanpage, a tam pełno zdjęć z sesji z tym samym sztucznym uśmiechem i jeszcze nagrywane jakieś filmiki motywacyjne :roll: A najgorsze jest to, że zaprosił na to wydarzenie Grzegorza Turniaka do prowadzenia networkingu - jeśli ktoś kiedyś spotkał tego człowieka, to wie dlaczego mnie to jakoś nie cieszy :roll: 

  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krzysfiol napisał:

Nie wiem kto to Turniak, ale pierwsze zdanie jego „oficjalnej biografii” to: Grzegorz Turniak niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą.

 

Nie wiem od kiedy „kariera” i „zarządzanie talentami” to idee ;)

heh też zacząłem szukać kto to i dokładnie ten sam tekst mnie rozwalił... brakowało tylko jeszcze czegoś o zejściu z piedestału ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...