Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jesteś pijany albo jeszcze nie trafiłeś na raczysko toczące CS GO :) W PUBG mogę zagrać solo albo w duecie, a w CS jestem skazany na posiadanie ekipy, zgranie itp. bo z randomami gra przyprawia o wszystkie najgorsze uczucia świata

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Meler napisał:

Chyba jesteś pijany albo jeszcze nie trafiłeś na raczysko toczące CS GO :) W PUBG mogę zagrać solo albo w duecie, a w CS jestem skazany na posiadanie ekipy, zgranie itp. bo z randomami gra przyprawia o wszystkie najgorsze uczucia świata

 

Całe piękno CS-a :D Brak jakiegokolwiek sensu, zainteresowania autorów tym, że na silverach trafiają się smerfy czy haxy (fakt, że mimo odstawania rangą [smerfowania] musisz rozegrać te 30 spotkań, zamiast wypierdalania po kilku meczach z 30+ fragami kilka rang wyżej) które nigdy nie zostaną złapani. Oh ile straconych nerwów <3

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Meler napisał:

Chyba jesteś pijany albo jeszcze nie trafiłeś na raczysko toczące CS GO :) W PUBG mogę zagrać solo albo w duecie, a w CS jestem skazany na posiadanie ekipy, zgranie itp. bo z randomami gra przyprawia o wszystkie najgorsze uczucia świata

No nie wiem, chyba mam lepszy bilans grania z randomami niż z ekipą Brudi, Misiek, stefan itd ;) czasami się naprawdę trafia spoko skład i wtedy nie mogę narzekać. Wczoraj wygrałem wszystkie mecze i to właśnie grając z randomami.

 

Choć oczywiście docelowo co najlepsze w tej grze to na pewno zgranie się z własną ekipą, jakieś taktyki na mapy itd. Dążę powolutku do budowania własnego skilla, żeby chłopaki z goldów itp chcieli ze mną grać ;) No i prime'a muszę ogarnąć, ale brakuje mi jeszcze 11 lvl :roll: 

Odnośnik do komentarza

Dejan Jovejlić <3

 

Nigdy nie pałałem takim uczuciem do żadnego zawodnika w FM. Wyciągnąłem go jako 18-latka z Crvenej Zvezdy po ciężkich negocjacjach i stawiałem na niego, nawet gdy nie szło mu zbyt dobrze. Traktuję go jak swojego syna. Właśnie strzelił 5 goli w meczu LM z Lyonem.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...