Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, me_who napisał:

Jason Kelce z Eagles założył chyba najlepszy strój ever na paradę zwycięstwa :D

nfl-super-bowl-lii-champions-philadelphi

Jak ktoś nazywa się Kielce, to nie oczekuj, ze będzie specem od mody ;)

 

Hmmm, dochodze do wniosku, ze bardziej ciekawe są dla mnie igrzyska zimowe  niż letnie. Zimowych dużo sportów lubię i śledzę rywalizację, a w letnich to jednak dużo nudy jest, typu zapasy, podnoszenie ciężarów albo jakieś gimnastyki. Chociaż oczywiście też jest sporo fajnych sportów.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

To za wysoka ranga.

 

@reaper jak można spaść? Mnie się to nie udaje w silverze :/ 

A bo ja wiem? Pewnie trzeba chujowo grać :kekeke: Kilka meczów miałem w dupę, ale tak to jest jak grasz z randomami, nigdy nie wiesz kogo trafisz.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Counter napisał:

Już Ci to mówiłem, co z tego, że ma g2 skoro Bartek gra lepiej niż ludzie na tych rangach i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Wam ten mecz wycerruje po prostu. :P Zresztą sam masz kałacha to nie ogarniam tego toku myślenia :D 

 

Bo sam nie daje rady na silverach :keke:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Reaper napisał:

Ciężko jest mi w ogóle się interesować igrzyskami :-k Kiedy powinienem oglądać, bo będą jakieś szanse medalowe Polaków?

A o kimś poza skoczkami można powiedzieć, że jest jakaś szansa medalowa? Biathlonistki się chyba czasem przewijają w 10, więc może któraś wypali, ale poza tym to nie słyszałem o żadnych.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Brudinho napisał:

 

To za wysoka ranga.

 

@reaper jak można spaść? Mnie się to nie udaje w silverze :/ 

ja ostatnio apadlem do s1, a byl okres, ze bylem w s3 :keke:, ale spadłem po 3 porażkach z drużynami, gdzie koleś biegał po całej mapie jak szalony i walil wszystkim banie, nawet najlepiej schowanym, i to chyba jakis jutuber jeden byl, bo cos wrzucal linki po meczu zachwycony swoim czitowaniem

10 minut temu, Counter napisał:

Już Ci to mówiłem, co z tego, że ma g2 skoro Bartek gra lepiej niż ludzie na tych rangach i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Wam ten mecz wycerruje po prostu. :P Zresztą sam masz kałacha to nie ogarniam tego toku myślenia :D 

juz kiedys Brudi gadał, że nam wykeruje i przegralismy wszystkie mecze, ale to poczatki były :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kaczy napisał:

ja ostatnio apadlem do s1, a byl okres, ze bylem w s3 :keke:, ale spadłem po 3 porażkach z drużynami, gdzie koleś biegał po całej mapie jak szalony i walil wszystkim banie, nawet najlepiej schowanym, i to chyba jakis jutuber jeden byl, bo cos wrzucal linki po meczu zachwycony swoim czitowaniem

to był polski youtuber? Bo znam takiego jednego co sobie smurfuje i robi serie z tego na yt. :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...