Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@lad to prawda, że tuż przed igrzyskami w MM odłączyli Eurosporty?

 

 

Swoja drogą u Was aż tak tanio?

 

Cytat

Internet 60mbit 2x upload, Superbox, SportHD Extra, C+ Prestige, Eleven, HD. To wszystko za cenę 74 PLN / 12 miesięcy.

 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, jmk napisał:

@lad to prawda, że tuż przed igrzyskami w MM odłączyli Eurosporty?

 

 

Swoja drogą u Was aż tak tanio?

 

 

Jak mogli odłączyć? :D Skąd takie info?

 

A oferta jakaś lewa, bo to było 74 zł za sama telewizję i nie ma już tego pakietu. I był na 24 miesiące a nie 12.

 

Chyba, ze to jakaś lokalna promocja.

Odnośnik do komentarza

Aaa tylko w Multimedia GO :D

 

A oferta z postu:

 

Cytat

Czysto informacyjnie. Z końcem lutego kończy się umowa. Dziś telefonicznie zawarłem nową umowę. Warunki: Internet 60mbit 2x upload, Superbox, SportHD Extra, C+ Prestige, Eleven, HD. To wszystko za cenę 74 PLN / 12 miesięcy. Wydaje mi się, że cena za tę ofertę nawet dobra. Biorąc pod uwagę, że do tej pory płaciłem 114 PLN. C+ udało się dostać za cenę 19 PLN. Mi nawet to odpowiada, szczególnie, że nie musiałem płacić za pakiet bajek (do tej pory wciskano mi pakiet MaxBox, który mnie nie interesuje). Warunki negocjowałem pod numerem 345-345-345, a nie w dziale utrzymania.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

4 piwka od Vamiego zakupione :) Odpalam właśnie jakieś Hazy Ipa z nazwą w obcym alfabecie ;) 

Smacznego. Owech czyli mgła. Po hebrajsku.

4 godziny temu, kuab napisał:

Osz w mordę, Mikeller otwiera swój pub w Warszawie :o Brewdogowi kiepsko poszło, ciekawe czy Duńczycy sobie lepiej poradzą

Knajpę otwiera mój znajomy, który ma pojęcie o światowym piwie na poziomie master - tak więc nie boję się o to. Robimy tam bibkę za jakieś 2 miesiące.

Godzinę temu, Reaper napisał:

BTW @Vami wchodzę do Piwomaniaka i pytam co mają z Golema, a oni "oo, kilka dni temu to jeszcze sporo, a teraz..." i zaczynają przeglądać półki. Pytam się, że jak to, Dybuka nawet nie mają? A oni mówią, że Dybuk to się rozchodzi jak świeże bułeczki i chyba ostatniego chwyciłem :-k Trafiłem też jakąś Lilith w małej butelce.

No cóż.... Deficytowy towar. Ale spokojnie, hurtownie domawiają regularnie, więc będzie niedługo. Dybuk, Sour Hazy Orange IPA i Naftali jeszcze sporo jest na magazynie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

Ciężka sprawa, ja mam wrażenie, że słyszałem coś takiego w co drugiej piosence ;). Nie masz więcej skojarzeń szczegolow? Jaki gatunek? 

trudno powiedzieć, na pewno skojarzenia mam z jakimś trailerem, chyba serialu. Coś mam w głowie, typu zbierającej się ekipy lub przygotowań do walki. Trailer z ostatniego roku na pewno.

Odnośnik do komentarza
[mention=195]Vami[/mention]To wasze nowe piwo z kozieradka to w zamyśle w końcu coś dla #teamslodyczka czy jak zwykle dowalicie tyle chmielu ze klekajcie narody. 
Slodyczka, z delikatna palona kontra

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...