Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@schizzm pisałeś kiedyś, ze Ci sie podobał pierwszy odcinek „Baseball”. Jak masz godzinkę, to sobie zobacz Sunday Baseball na YT, gdzie w 16 odcinkach wyciągają różne przedziwne historie i statystyki z historii baseballa. Przymknij oko na Knock Knock Jokes, bo dramat, ale cały - niestety przerwany - cykl jest świetny. Plus prowadził to Indy Nidell z najlepszego imo kanału na YT czyli Great War.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak moi młodzi wilcy się spiszą w tym sezonie w Bundeslidze. Napastnika nadal nie znalazłem, bo Tarashaj debil wybrał Mainz, no i środek pola też mam do usprawnienia, ale z tym się wstrzymuje bo mam dwóch mega ciekawych nastolatków, którzy wkrótce powinni zastąpić Kreilacha i Lasso.

Odnośnik do komentarza

Moje gargamele 0-0 w Gladbach (2), potem jako Pan Selekcjoner Rzeczpospolitej Polskiej 1-0 z Niemcami, po powrocie do BuLi 0-2 w Monachium. Teraz Eintracht na horyzoncie i liczę, że mój przekombinowany atak w końcu odpali. Najbardziej żal mi mojego bramkarza. Koleś gra w najgorszej obronie od czasu Tasmanii Berlin, robi cuda w bramce, ma 23 lata i nikt na niego nawet nie spojrzy bo bilans bramkowy dramat.

 

Francja, Hiszpania, Polska, Szkocja

No to pograne na Euro :sad: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, me_who napisał:

@schizzm pisałeś kiedyś, ze Ci sie podobał pierwszy odcinek „Baseball”. Jak masz godzinkę, to sobie zobacz Sunday Baseball na YT, gdzie w 16 odcinkach wyciągają różne przedziwne historie i statystyki z historii baseballa. Przymknij oko na Knock Knock Jokes, bo dramat, ale cały - niestety przerwany - cykl jest świetny. Plus prowadził to Indy Nidell z najlepszego imo kanału na YT czyli Great War.

Dzięki, z wielką chęcią sprawdzę :) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...