Jump to content

XVIII Zlot CMF


FYM

Recommended Posts

me_who donosi w Maryni, że szykuje sylwetkę na zlot więc można chyba otwierać temat ;) W tym roku prestiżowa impreza wypada na 26-29 lipca. Tradycyjnie mile widziane pomysły na lokalizację. 

 

P.S.

Jako, że w sierpniu (jeśli mnie pamięć nie myli) jeden ze stałych bywalców zamierza zmienić stan cywilny temat przewodni już jest ;)

 • Like 1
Link to post
 • krzysfiol pinned this topic
 • 2 weeks later...

Rzucam propozycją:

http://domkinadjeziorami.pl/oferta/

 

Jest tam 5 domków, każdy chyba 5-osobowy, więc pewnie zarezerwowalibyśmy wszystkie. Jeden pewnie by wziął @wwosik, drugi @Ernie Souchak, a pozostałe 3 by się rozdzieliły na resztę hołoty.

 

Jest gastronomia i to różnorodna, co dla mnie jest priorytetem na ten moment.

 

Jak nikt nie widzi nic dziwnego, to mogę tam przedzwonić. Domki różnią się cenami, więc będzie można ponegocjować przy wynajęciu całego ośrodka dla nas.

Link to post

Wilczyn to ciekawa lokalizacja. Pisałem do jednego z ośrodków tam znajdujących się krótko po tym jak otworzyłem ten temat, ale nie mieli tylu wolnych miejsc (nie wiem, kiedy ludzie robią rezerwację, rok wcześniej chyba) na ten termin. Można spróbować.

 

P.S.

Oddzielne opłaty za pościel czy przygotowanie domku wyglądają trochę absurdalnie. Jakby nie można tego było po prostu wliczyć w cenę.

Link to post
5 minut temu, FYM napisał:

Wilczyn to ciekawa lokalizacja. Pisałem do jednego z ośrodków tam znajdujących się krótko po tym jak otworzyłem ten temat, ale nie mieli tylu wolnych miejsc (nie wiem, kiedy ludzie robią rezerwację, rok wcześniej chyba) na ten termin. Można spróbować.

 

P.S.

Oddzielne opłaty za pościel czy przygotowanie domku wyglądają trochę absurdalnie. Jakby nie można tego było po prostu wliczyć w cenę.

Tak, też na to zwróciłem uwagę. Zdecydowanie będzie trzeba negocjować całościową cenę wraz z tymi pierdołami. 50 zł za noc od osoby jest dla nas akceptowalne?

Link to post

Panowie, sytuacja wygląda tak:

 • za dzień 5 domków kosztuje 999 zł
 • domki rodzinne kosztować będą 170 zł za noc, 5-osobowe 225 zł, czyli po 45 zł od osoby
 • całość pobytu: 45*3 = 135 zł
 • w to wliczona jest już ta felerna pościel i sprzątanie domku po wyjeździe
 • jeszcze dopytuję o koszt wyżywienia, ale są tam jakieś alternatywy w okolicy według tego co napisane na stronie, więc to nie powinien być czynnik decydujący :) 

Ktoś jakieś uwagi? Alternatywy? Czasu jeszcze dużo, a to jest pierwsza oferta na jaką trafiłem latając po mapach Google, więc możemy jeszcze pomyśleć

Link to post
1 godzinę temu, jmk napisał:

Sa lodowki?

W domku nr 1, który jest najtańszy, jest lodówka, więc raczej w tych droższych (lepszych) też są ;) Ale dopytam na 100%.

 

1 godzinę temu, Pulek napisał:

Dla mnie spoko, wszystko pasuje.

 

Może tradycyjna ankieta kto byłby chętny na Zlot w tym roku? Żeby oszacować ilość chętnych?

Powiem szczerze, że chyba nie ma co bawić się w ankiety. Potrzebujemy zaledwie 15 osób, w zeszłym roku było nas 12 + 2 rodziny. Ja bym był raczej za ustaleniem kwoty np. 100 zł zaliczki i każdy wpłacić musi teraz i na tej podstawie oceniamy ile będzie osób, a przy okazji i na zaliczkę do ośrodka będzie (np. w tym przypadku jest to 50%, więc akurat potrzeba 15 wpłat po 100 zł). Lepiej to zrobić przed rezerwacją, bo niezależnie gdzie pojedziemy te 100 zł i tak to będzie kosztowało minimum.

Link to post

Jedzenie: 

Cytat

Tak 89Pln./doba osoba.Obiad 25Pln.Mozna ustalic na miejscu.

 

Dzieci 50% ceny. Jakaś masakryczna jest ta wycena, bo skoro obiad kosztuje 25 zł, to znaczy, że kolacja + śniadanie wynosi 64 zł :D 

 

Jebać, każdy sobie na miejscu będzie wymyślał co chce jeść, a alternatywy są niedaleko:

Cytat

Świeże ryby U Rybaka – 100 m.
Obiady domowe – 900 m.
W odległości 2,5 km bar z 50-cioma gatunkami piw.
Na telefon pizza, kebab z dowozem na miejsce.

 

 

Dobra, może i Pulek ma rację, na początek zróbmy ankietę, kto planuje się wybrać w tym roku. Na tej podstawie ocenimy czy te 5 domków jest realne, czy może trzeba zacząć robić zloty na działce u Pulka, bo i tak się wszyscy pomieszczą ;) 

 • Like 1
Link to post

Dlaczego organizator zlotu - użytkownik Reaper - nie może opłacić zakwaterowania oraz wyżywienia, transportu z każdej miejscowości w Polsce, zorganizować pamiątkowych dyplomów uczestnictwa w zlocie i zagwarantować kieszonkowego w wysokości 50 funtów złotych na osobę?

 • Like 1
Link to post

Rada Sponsorów Forum CM nie planuje przykładać nawet jednego funta do organizacji tzn. "zlotów". Promowana jest tam rozpusta, wypoczynek i nieumiarkowanie w piciu i piciu. Zbyt dużo pieniędzy inwestujemy w utrzymywanie tego forum, nie chcę mówić o kwotach, ale jest to w przedziale 2700-3000 zł rocznie, żeby być łączonymi z degrengoladą prezentowaną przez pewien patologiczny odłam zrzeszający się w dziale Hydepark. 

 • Like 3
 • I love it 1
 • Thanks 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...