Skocz do zawartości

ME 2008 - Austria i Szwajcaria - jedziemy?


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonilem do Motorniczego: pojedziemy na Berlin wiec wyjazd bedzie z Poznania, trzeba do nas dojechac. Pojedzie 1 kierowca i nas 8. Czas wyjazdu jeszcze do uzgnienia. Powrot powiedzmy 1-2 w nocy po meczu wyjazd. Gosciu chce zaliczke...a ja chce 100% kasy od zgloszonych. Numer konta na priva podam. Powiedzmy czekam do czwartku na kase, jak nie wplynie miejsce sie zwalnia.

Na ta chwile lista:

1. Qcz

2. Madzia

3. Jabol

4. Zaba

5. Pawoj

6. Fenek

7. enchi (?)

8. kobieta enchiego (?)

 

Dzis dostane od enchiego potwierdzenie na 100%. Jesli sa jeszcze chetni to dopisywac sie na liste rezerwowa jak ktos wypadnie. Decyduje kolejnosc zgloszen ;)

 

 

Qcz skad Ty wziales 1,3 kkm z Posen do Klagenfurtu? Jak z Katowic jest jakies niecale 700 (460 do wiednia) to z Poznania bedzie ile? 800-900? Atlasa se kup a nie bilety na euro :keke:

hahahah tak z Poznania do Katowic jest 100km :D :D :D

zobacz trase na http://map24.interia.pl/

1181km pokazuje jadac w strone Berlina i pozniej przez Monachium.

To jak lecisz se kupic atlas? :P

Odnośnik do komentarza
Qcz skad Ty wziales 1,3 kkm z Posen do Klagenfurtu? Jak z Katowic jest jakies niecale 700 (460 do wiednia) to z Poznania bedzie ile? 800-900? Atlasa se kup a nie bilety na euro :keke:

hahahah tak z Poznania do Katowic jest 100km :D:D:D

zobacz trase na http://map24.interia.pl/

1181km pokazuje jadac w strone Berlina i pozniej przez Monachium.

To jak lecisz se kupic atlas? :P

Z Poznania do Katowic jest 330 i ja to wiem lepiej niz Ci sie wydaje ale tu akurat ma to gowniane znaczenie bo jesli chcesz jechac z Posen do Klagenfurtu przez Katowice to chyba na wszystkich lekcjach geografi kimales.

 

Z poznania jest tylko te 200 wiecej bo nie jedziesz przez Slask ciolku tylko przez Wrocek i na Czechy. Viamichelin.com podaje 850 km z Posen do Klagenfurtu. Juz widze jak zrobicie trase 300 km dluzsza w dniu meczu autostradami, ktorymi bedzie walic w ciul niemcow. Powodzenia :]

Odnośnik do komentarza

dlatego planujemy byc na miejscu ok 15 (a moze wczesniej) a nie o 19.45. http://map24.interia.pl/ pokazuje tez trase przez Wrocek i Czechy ale daje jej...6h wiecej niz przez Monachium. Fakt 850km...ale czemu tak dlugo? Same pewnie gorskie przelecze? Kwestia pogadania z Motorniczym. Odpisalo mi kilku przewoznikow i kazdy ok 2500pln napisal...czyli 2500km po 1pln. Jakos zawodoni kierowcy nie wybierali trasy przez gory...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem..zwazywszy na to ze wiekszosc trasy niemieckimi autostradami to powinno byc w miare szybko, kwestia czy beda korki? Mozemy na 13....szczegoly jeszcze uzgodnimy. Po meczu najwczesniej o 1 wyjazd wiec nie jedne piffko zdarzymy :D

Napisalem Motorniczemu propozycje trasy Wroclow-Wieden...zobaczymy co odpisze :)

Odnośnik do komentarza

Ja się wykreślam z listy. Pogadałem dzisiaj z kilkoma znajomymi na temat wyjazdu i widze że zainteresowanie jest dość spore tak więc nie pozostaje nic innego jak organizowanie takiego samego wyjazdu tyle że z Warszawy ;).

 

Napisałem już do kilku firm, jak na razie otrzymałem bardzo konkretną odpowiedź z jednej. Interesujący nas termin to 12.06 tak więc chcemy się wybrać na mecz Austria-Polska który odbędzie się w Wiedniu :). Ramowy plan wyjazdu prezentuje się nastepująco: wyjazd w środę późnym wieczorem, cała noc w drodze, czwartek rano na miejscu, całodzienne balowanie w mieście, wieczorem wyjazd i w piątek rano meldujemy się z powrotem w Warszawie. Na razie zaproponowano mi cene 2400 zł za 8 (+1) osobowy bus. Cena akurat taka ponieważ bus jechał by do nas ... z Poznania ;). W to wliczone już jest ubezpieczenie NW, wszystkie przejazdy przez autostrady oraz zgrzewka Tyskiego :P.

To oczywiście na razie tylko pierwsza propozycja, zobaczymy co napisza inni.

 

Tak więc czy ktoś z Warszawy, Łodzi bądź okolic pisałby się wstępnie na taki wyjazd?

Odnośnik do komentarza

no to już cztery ponieważ po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji (przede wszystkim pod kątem finansowym) muszę zrezygnować

po prostu liczyłem na odrobinę dotacji z różnych źródeł, ale na to nie mam szans, a że opłaciłem już swój kwietniowy wyjazd do Turcji to nie zostało mi zbyt wiele kasy, żeby poszaleć :/ a jednak 300-400 zł dla studenta to kwota dość znacząca...

żałuję cholernie ale pewnych spraw przeskoczyć się nie da

Odnośnik do komentarza

wiesz co Fenek....bede moze brutalny, ale kurde pier****sz od miesiecy w tym temacie ze pojedziesz za wszelka cene, ze trza byc na ME, ze nawet bez biletow itd...zorganizowalem chyba najtanszy mozliwy wyjazd, liczyles ze za ile pojedziesz do Austrii? za 50pln w obie strony? O ME sie dowiedziales wczoraj ze nagle "skad kasa"?

Ok jak w tydzien nie znajdzie sie komplet to anuluje wyjazd i pier***e pojedziemy sobie sami pociagiem, chyba ze dam ogloszenie na forum Lecha i znajde obcych ludzi...

Zabawne, ze zawsze wszyscy pirdziela, ze jada..jada...a jak przychodzi co do czego i sie zorganizuje to nagle nikt nie chce....

Odnośnik do komentarza

widze ze jakos ucichli ci wszyscy krzykacze co od miesiecy pisali, ze jada nawet bez biletow...spoko laski bez :P

jasonx o jakiej ofercie mowisz?

zobacz to:

http://www.megahome.pl/euro_2008.php

autokar z Poznania, Wrocka i wiekszosci miast polskich, cena 339pln (z poludnia 319pln). Nie wiem moze nawet autokar poznanski zatrzymuje sie we wrocku, chyba ze maja tylu chetnych ze kazde miasto ma swoj...Jedzie trasa Wiedenska 16h, dlugo, ale trudno. O 14 na miejscu wiec super, gorzej ze powrot juz na 23 ustalili a nie np na 1 w nocy, ale co zrobic.

Wydaje to sie sensowna alternatywa dla busa, bo widze ze kompletu nie zbiore, a dojechac jakos trzeba. Wtedy np Jabol moze z Wawy jechac, Pawoj z Krakowa itd i na miejscu bysmy ustalili spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hmm chyba nie, mysle ze 2-3 tyg przed meczem powinien kurier dotrzec.

My z Madzia zakupilismy juz bilety na autobus z ww firmy. Szkoda, ze upadl temat "wesolego busa cmf", ale po raz kolejny sie potwierdza, ze krzykaczy jest wielu przed impreza...a jak zorganizuje sie cos i przychodzi co do czego to nagle cisza....

Odnośnik do komentarza
hmm chyba nie, mysle ze 2-3 tyg przed meczem powinien kurier dotrzec.

My z Madzia zakupilismy juz bilety na autobus z ww firmy. Szkoda, ze upadl temat "wesolego busa cmf", ale po raz kolejny sie potwierdza, ze krzykaczy jest wielu przed impreza...a jak zorganizuje sie cos i przychodzi co do czego to nagle cisza....

 

Większość chętnych to pewnie by były osoby na studiach, z wiadomych względów, ale ME pokrywają się z tzw sesją...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...