Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Opek ma z 6 razy mniej wykonawców (ale w sumie to też plus, bo nie ma tak, że 3 rzeczy które chcesz zobaczyć grają w tym samym czasie).

W tym roku baaardzo liczyłem, że sprowadzą Brockhampton i nic z tego :sad:, no i w porównaniu do zeszłych lat praktycznie nie ma sierści... No ale po mojej wczorajszej początkowej reakcji niezadowolenia zaczynam sie powoli oswajać z lineupem. Coś tam znajdę ;-) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Ale Opek ma z 6 razy mniej wykonawców (ale w sumie to też plus, bo nie ma tak, że 3 rzeczy które chcesz zobaczyć grają w tym samym czasie).

W tym roku baaardzo liczyłem, że sprowadzą Brockhampton i nic z tego :sad:, no i w porównaniu do zeszłych lat praktycznie nie ma sierści... No ale po mojej wczorajszej początkowej reakcji niezadowolenia zaczynam sie powoli oswajać z lineupem. Coś tam znajdę ;-) 

Też bardzo liczyłem na Brockhampton w Europie, ale ledwo co zaczęli Tour po Stanach, więc nie ma szans. A zanim zaczęliby latać do Europy, to się pewnie rozpadną :kekeke:

Odnośnik do komentarza

TKjbgUZ.png

 

Zemsta nam nie wyszła :/

 

Ciekawa historia, bo w I sezonie prowadziłem Milan i w lutym mnie zwolnili, a przygarnęli w Zenicie, tam zdobyłem wicemistrza (już nie było szans dogonić Spartak), w LM zająłem 3 miejsce i właśnie w 1/4 LE spotkałem się z byłym klubem :D A w lidze lideruje, 3 kolejki do końca i punkt przewagi nad Spartakiem, gramy też w finale Kuboka Rossii z Dynamem Moskwa.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

i love thinking about this. tactical evolutions are like a long conversation between managers over time. the mid-00s 4-3-3 was a response against the classical flat 4-4-2, with three midfielders in the middle crowding out the usual two, and two inside forwards (remember how unusual it was in 2005 when Mou played Robben on the right and had him come in?) to expose one-footed full-backs.

then Guardiola came along and popularised the half-back with Busquets (dropping deep to play almost centre-half at times) and the false nine who could drag defenders out of place and play the inside forwards in. you could even argue that the 3-4-3 that Conte played last season was an evolved form of Guardiola's tiki-taka 4-1-2-2-1, with the half-back pushed back into defence, the wing backs pushing up, and the inside forwards going up high instead of dropping off.

and what's the logical response for when three-man instead of four-man backlines become the norm? you play two strikers in the middle instead of one, with wide midfielders who excel at playing lateral crosses in behind the defence, and the good old 4-4-2 happens again. we went through the exact same cycle in the 80s to the 90s. love it.

 

 

fajny post, jak myślicie, nastąpi renesans 4-4-2 (odnośnie tego to był post)?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...