Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kuab napisał:

Na Fly4free (bardziej na ich forum, nie tylko na stronie) spokojnie są takie okazje jak Brudi pisał, tylko  zazwyczaj jest mało terminów do wyboru. Ja np. kiedyś trafiłem na lot w 2 strony na tydzień z Wawy do Nowego Jorku za 800 PLN.

 

No jest mnogość tych promocji, wystarczy wyczekać z kartą kredytową i zakupić. Natomiast ja akurat na podróżowanie przeznaczam wiuęcej czasu, więc staram się zrobić jak najwięcej przystanków po drodze, żeby zostać gdzieś 2-3-4-5 dni i lecieć w następne miejsce.

 

@me_whoNadbagaż :keke:

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

@Reaperty byłeś w Wietnamie? W razie czego będę mógł podbić z jakimiś pytaniami?

 

Jakoś tak planuję w grudniu/styczniu wycieczkę tam śladami wojny wietnamskiej ;) 

 

zapraszam, cudowny kraj więc chętnie opowiem :) na zachętę moje marne wypociny filmowe: 

 

Odnośnik do komentarza
[mention=158]Brudinho[/mention] sam jedziesz do tych Indii? Bo właśnie przedwczoraj spotkałem się z kumplem i mi opowiedział mega nieprzyjemną historię stamtąd  
Tak. Też czytam mnóstwo nieprzyjemnych historii. Ale 80% dotyczy kobiet. Jako stary facet podobno nie jest tak źle.

Ale dawaj opowieść. Przyda się

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:
5 minut temu, Reaper napisał:
[mention=158]Brudinho[/mention] sam jedziesz do tych Indii? Bo właśnie przedwczoraj spotkałem się z kumplem i mi opowiedział mega nieprzyjemną historię stamtąd emoji32.png 

Tak. Też czytam mnóstwo nieprzyjemnych historii. Ale 80% dotyczy kobiet. Jako stary facet podobno nie jest tak źle.

No tak w dużym skrócie, to został porwany i zmuszony do wykombinowania kilkunastu tysięcy złotych na koncie, pojony na siłę whisky, paszport zabrany i ostatecznie odesłany do Frankfurtu. Mówi, że trzy dni na lotnisku siedział i dochodził do siebie. Więc ode mnie rada - nie zaprzyjaźniaj się z jakimiś przypadkowymi hindusami.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Brudinho napisał:

Poszedłem na spotkanie hary Kryszna we Wrocławiu i wcale nie z powodu tego że na koniec zapraszają na żarcie :kekeke:

Przez dobre 10 minut rozkminialem czy ten łysy to nie Icon :keke:5f54beb954b793ae008ede4a83b21c44.jpg

Dziękuję Ci serdecznie za odrobinę gimnastyki. Forumek dba o swoich użyszkodników :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

Poszedłem na spotkanie hary Kryszna we Wrocławiu i wcale nie z powodu tego że na koniec zapraszają na żarcie :kekeke:

Przez dobre 10 minut rozkminialem czy ten łysy to nie Icon :keke:5f54beb954b793ae008ede4a83b21c44.jpg

Na kampusie pobliskiego uniwerku Hare Krishna codziennie rozdaje darmowe ciepłe jedzenie, teraz u mnie krucho z hajsem to też tam chodzę codziennie :keke: Na szczęście nic nie chcą ode mnie

@Misiek :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...