Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jmk napisał:

FYM:

 

Szukamy osoby, która:
- ma zacięcie do mierzenia się z technicznymi zadaniami,
- jest ciekawa i chce się nieustannie rozwijać w IT,
- nie boi się zadawać pytań i poszukiwać odpowiedzi,
- widzi wyzwania, a nie problemy,
- ma poczucie humoru,
- samodzielnie realizuje zadania

Wymagane umiejętności: LMGTFY opanowane do perfekcji, język angielski, pakiet Office, narzędzia Google, podstawowa wiedza techniczna, wiedza z zakresu testowania oprogramowania, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, doskonała komunikacja z resztą zespołu.

Wszystko ponadto będzie dodatkowym plusem.

 

 

Wymagane umiejętności w zasadzie żadne, do wzięcia osoba wprost z ulicy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię władze w polskiej koszykówce.

 

Zorganizuj finały Pucharu Polski w Warszawie, aby mogła w nich uczestniczyć Legia Warszawa jako gospodarz (do tej pory nie wygrali meczu w lidze... :keke: ). Następnie ustal tę samą porę ich meczu ze Stelmetem w 1/4, co spotkanie piłkarskiej Legii ze Śląskiem :D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dudek napisał:

Pierwszy raz mi zagubili (?) przesyłkę do paczkomatu. Wyszła rano we wtorek, wieczorem była w Katowicach w oddziale i od tej pory cisza i niby ciągle tam jest. Wysłałem maila z zapytaniem i szukają :D

 

Nam kiedyś też zgubili, po tygodniu wysłali nam fotke z prośba o identyfikacje. Paczki były zmasakrowane jakby przewozili w betoniarce.

Odnośnik do komentarza

No tylko paczki do paczkomatów szły maks półtora dnia, a czasami nawet 18 czy 19 godzin. Nawet w opisie usługi mają napisane, że do dwóch dni roboczych

" Widzisz tę pędzącą paczkę na obrazku powyżej? To Twoja Paczucha. Najpóźniej za 2 dni robocze poznacie się bliżej. Spodziewaj się SMS‑a i e‑maila z radosnymi wieściami."

 

 

SMSa of kors też brak ;)

3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Nam kiedyś też zgubili, po tygodniu wysłali nam fotke z prośba o identyfikacje. Paczki były zmasakrowane jakby przewozili w betoniarce.

Ja kupiłem 15 ślimaków za 14,5 (8,60 z tego to przesyłka) także tego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...