Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie dogram tego sezonu Legią, kompletnie nie mam chemii, a brak skuteczności jest tak rażący, że mam nadzieję, że to nie jest jakaś stała w tym FM-ie, bo się odechciewa grać przy tych strzałach w trybuny. Właśnie przegrałem z Sandecją, która oddała 5 strzałów 2 celne, ja 23 strzały, 12 celnych. Przegrałem 2-0 :roll: 

 

Póki co nie przekonuje mnie ten FM, więc trzeba spróbować się w innej drużynie i zobaczyć czy będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza

Pięknie! Trasa Podkarpacie - Warszawa pyknięta w 3:20, doskonałe warunki na drodze, pusto, więc jazda była przyjemnością

 

Teraz szybkie rozpakowanie i chyba na kilka godzin usiądę do FM :) jutro rano do rodziców na cały dzień, powrót wieczorem i już kompletny luz do Sylwestra :)

 

@Reaper, FM18 wejdzie, tylko daj mu jeszcze szansę :) ja złapałem maksymalną wkrętkę po przeczytaniu opka @Lucas07, który zrobił dobrą robotę w Szwecji. Może też coś Cię tknie!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

Chyba nie dogram tego sezonu Legią, kompletnie nie mam chemii, a brak skuteczności jest tak rażący, że mam nadzieję, że to nie jest jakaś stała w tym FM-ie, bo się odechciewa grać przy tych strzałach w trybuny. Właśnie przegrałem z Sandecją, która oddała 5 strzałów 2 celne, ja 23 strzały, 12 celnych. Przegrałem 2-0 :roll: 

 

Póki co nie przekonuje mnie ten FM, więc trzeba spróbować się w innej drużynie i zobaczyć czy będzie lepiej...

Nie ma czegoś takiego jak stała nieskuteczność w FM ;)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, to nawet nie chodzi o wkrętę, ale po prostu patrzę na ten mecz i on jest taki strasznie... kwadratowy. Naprawdę mam wrażenie, jakby tryb 3D się cofnął o kilka lat, zdecydowanie płynniej i fajniej te ludki latały w 17.

 

Karierę z Legią odpuszczam i na dzisiaj kończę z FM. Czas na Walking Dead i jakieś seriale później na Netflix.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Kto jeszcze nakuwia w tego FM-a? @Vami? @lad dopiero zaczynasz?

Tak, raptem kilka meczów zagrałem. Jutro pewnie coś mocniej przysiądę.

Patrząc po opkach to trochę martwi mnie i zastanawia w jakim celu ludzie używają tylu poleceń drużynowych. Dla mnie to służy jedynie temu, żeby osiągnąć jakiś ścisle określony styl gry. Imo później wychodzą z tego niepotrzebne komplikacje i płacz związany z tym, ze „nie da się strzelać bramek” albo ze nic nie działa. Ja praktycznie zawsze mam je ograniczone do minimum, o ile nie staram się odwzorować jakiejś specyficznej taktyki z prawdziwego futbolu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No tak jak mówię - jak nie masz jakiejś tam określonej wizji tego jak ma wyglądać gra zespołu i nie odwzorowujesz taktyki, to spokojnie styl gry i role spokojnie wystarcza do tego, żeby grać ładna i składna piłkę :)

 

Rangers ustawiłem w 3-5-2 bardzo luznie inspirowanym Juventusem Conte i mam dwa polecenia - wyższa linia obrony i większy pressing, a i to dałem tylko po to bo chcę żebyśmy prowadzili grę i narzucali swoje warunki - nothing fancy :)

 

Imo zdecydowanie prościej jest stworzyć jakaś bazowa taktykę i ewentualnie później korygować ja poleceniami drużynowymi.

 

A chcąc grać z kontrataku to już w ogóle unikałbym jakichkolwiek poleceń, bo kontrataki w FM wyprowadzane są automatycznie i w momencie gdy ten jest możliwy, wszystkie slidersy ustawiają się na pozycji maksimum (czyli tempo maks, podania mocno bezpośrednie i wszyscy do ataku).

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...