Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w prawdziwym świecie, poza spiskami, już niedługo zostanie prawdopodobnie dopuszczona na rynek kolejna terapia genetyczna, tym razem ma leczyć genetycznie spowodowaną wadę wzroku. 90% pacjentów poprawił się wzrok z całkowitej ślepoty w trakcie badań klinicznych, co jest kosmicznym wynikiem. Jedyny poważny problem to koszt tych terapii, na ten moment nie ma jak za bardzo sprawić, żeby były tańsze, więc są raczej zarezerwowane tylko dla USA.

 

http://edition.cnn.com/2017/10/12/health/fda-gene-therapy-blindness-vote/index.html

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, jmk napisał:

 

Placiles za przeglad jak nie przeszedl?

tak, w tej stacji gdzie robie przeglady najpierw sie placi, a potem leci przeglad - 99 zl

jesli przeglad nie przechodzi to dostajesz zaswiadczenie na ktorym jest napisane, co nie przeszlo i przy weryfikacji po naprawie musisz pojechac do samej stacji i wtedy sprawdzaja tylko to, co nie przeszlo i jest wypisane w zaswiadczeniu - kosztuje to 21 zl

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Ja na przeglądzie, przy okazji wymienią mi żarówki na ładne, białe światło, elegancko będzie Hondzia się prezentować. No i jeszcze za radą kolegi muszę kupić złodziejki na koła, trochę szkoda hajsu, ale z drugiej strony każda felga jest podobno warta ok. 1000 zł :/ 

 

A w ogóle to Black Friday chuj, nic co mnie interesuje nie jest oczywiście przecenione :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...