Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Dudek napisał:

A mnie raz chcieli chyba zrobić w konia, bo dzwoniła babka (numer w necie pokazało bodajże z Toya Sukcesja w Łodzi), że w ogóle wypas oferta i czy ma wysyłać kuriera. Ja na to, że no faktycznie wypas, ale czy nie mogę w salonie przedłużyć, bo tak wygodniej. No nie bardzo, ale ok. Potem jeszcze raz dzwoniła czy może jednak kurier? Podziękowałem, a jak tata poszedł do punktu Toyi w P-ce (bo na niego jest umowa) to babka zrobiła wielkie oczy i że takiej promocji w ogóle nie ma :D

Pewnie ściemniała (ta z biura), albo maja różne promocje w zależności od działu sprzedaży.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Nie dla mnie już zarywanie nocek, już teraz jak chodzę spać po północy, to wydaje mi się, że trochę za późno, skoro wstaję o 6:15, a pierwszy budzik 5:45 ;) Gdzieśtam wyczytałem, że dorośli powinni spać te 7-8h codziennie, no ale nidyrydy, ni chuja nie będę jeździł do roboty na 9 ani chodził spać wcześniej niż północ. Wczoraj wyszedłem z domu 20 minut później niż normalnie i trasę, którą robię w 20-30 minut zrobiłem w 50 min :roll: A to była dopiero 7.30, nie chcę myśleć jakbym jechał o 8-8.30...

 

<Misiek mode on>kurwa, i od wejścia do biura wiertarka napierdala gdzieś za ścianą, ja pierdolę........<Misiek mode off>

 

 

No też mam z tym coraz gorzej i preferuje pójście spać o 23-24 żeby wstać na 6 bez wkurwu na cały świat. Ale od kiedy jestem chory i ból nie pozwala mi normalnie funkcjonować to mam problem z moim zegarem biologicznym i skutkiem tego są takie potworki. Nie poszedłem spać w ogóle siedzę teraz jak kurwa zjawa i sączę kawkę :keke: 

 

Na domiar złego dzwonili do mnie z tej roboty chyba z wynikami, ale nie odebrałem....bo nie słyszałem telefonu który leży obok  mnie :rotfl: I w sumie chyba dobrze, bo jedyne zdanie na które mnie stać po angielsku to Ajejmpotato :roll:

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Mam podobnie - dlatego zrezugnowałem z Tv i dlatego nigdy nie przepadalem za serialami. Film Ok, bo jak włączę telewizor to pewnie na którymś programie znajdę jakiś, który mnie zainteresuje i w ten sposób często oglądałem. Ale jak słyszałem np. zapowiedź że jakis fajny film bedzie za dwa dni to już się nie zdarzy, żebym o tym pamiętał i jeszcze w dodatku miał czas o tej porze. 

To sie bierze telewizje z nagrywarka tv i po klopocie. Wszystkie South Parki, Family Guy czy TWD ogladam z odtworzenia i spokojnie moge przewinac reklamy, ktore np na FOX sa dosyc dlugie. Najlepsze ze w CP mozna zaznaczyc nagrywanie calego sezonu, wiec nawet nie musze pamietac zeby cos nastawic.

Odnośnik do komentarza

Co do snu, to ja sobie trochę testuję. Wkurza mnie, bo niezależnie od tego, ile śpię, to wstaję rano zmęczony z worami pod oczami. Pierwszy punkt: wyeliminowałem piwko w  łóżku do filmu wieczorem (podobno piwo pogarsza jakość snu) - różnicy wielkiej nie zauważyłem; punkt 2: zmieniłem poduszkę na mniejszą, twardszą (tu muszę przyznać, że jest lepiej, bo nie bolą mnie rano plecy i kar); punkt 3: próbowałem zmniejszyć temperaturę w sypialni do 19-20 stopni (dla mnie było spoko, ale córka i żona są ciepłolubne i nie wyszło); punkt 4: testuje obecnie - podobno jedna faza snu trwa 1,5 godziny i kluczem do wyspania się jest obudzenie się dokładnie w przerwie pomiędzy fazami (obecnie zasypiam ze słuchawkami w uszach i staram się zasnąć ok 23, bo budzik mam na 6 rano). Co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Morpheus napisał:

Co do snu, to ja sobie trochę testuję. Wkurza mnie, bo niezależnie od tego, ile śpię, to wstaję rano zmęczony z worami pod oczami. Pierwszy punkt: wyeliminowałem piwko w  łóżku do filmu wieczorem (podobno piwo pogarsza jakość snu) - różnicy wielkiej nie zauważyłem; punkt 2: zmieniłem poduszkę na mniejszą, twardszą (tu muszę przyznać, że jest lepiej, bo nie bolą mnie rano plecy i kar); punkt 3: próbowałem zmniejszyć temperaturę w sypialni do 19-20 stopni (dla mnie było spoko, ale córka i żona są ciepłolubne i nie wyszło); punkt 4: testuje obecnie - podobno jedna faza snu trwa 1,5 godziny i kluczem do wyspania się jest obudzenie się dokładnie w przerwie pomiędzy fazami (obecnie zasypiam ze słuchawkami w uszach i staram się zasnąć ok 23, bo budzik mam na 6 rano). Co z tego wyjdzie, zobaczymy.

punkt 5: dodać dodatkowe piwko w łóżku do filmu wieczorem, punkt 6: dodać dwa dodatkowe piwka w łóżku do filmu wieczorem...

:keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Scorpio napisał:

To sie bierze telewizje z nagrywarka tv i po klopocie. Wszystkie South Parki, Family Guy czy TWD ogladam z odtworzenia i spokojnie moge przewinac reklamy, ktore np na FOX sa dosyc dlugie. Najlepsze ze w CP mozna zaznaczyc nagrywanie calego sezonu, wiec nawet nie musze pamietac zeby cos nastawic.

Niby można, ale nie łatwiej sobie ściągnąć, albo zobaczyć na jakimś streamie?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Niby można, ale nie łatwiej sobie ściągnąć, albo zobaczyć na jakimś streamie?

No pewnie ze mozna. Ale jezeli np TWD ma premiere w niedziele a w polsce ten sam odcinek leci w poniedzialek, to co sie bede wyglupial z ogladaniem go przez neta?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Scorpio napisał:

No pewnie ze mozna. Ale jezeli np TWD ma premiere w niedziele a w polsce ten sam odcinek leci w poniedzialek, to co sie bede wyglupial z ogladaniem go przez neta?

Nie kojarzę TWD. Ja wolę w necie niezależnie od dat premier, bo i wolę czekać aż będzie gotowa cała seria. Wiem, że dekoderem też można nagrać serię (pod warunkiem, że w trakcie się nie zmieni program ze względu na np. Jakies święto), no ale w necie to są 3 klilnięcia i nie trzeba o tym myśleć wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...