Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, krzysfiol napisał:

FYM, a zdarza się, że dwa razy zadają te same pytanie? I trzeba udawać, że się odpowiada pierwszy raz? 

 

W sensie, że kręcą dubla? Jasne. W jednym odcinku nawet kilka razy.

 

Teraz, Meler napisał:

Był też raz gość co nie wiedział co to Szczerbiec

 

Szaleństwo :P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to już naprawili, ale mnie doprowadzało do szału jak po 10-15 sezonach AI glupiało i np. kupowało 5 DR, albo ustawiało środkowych obrońców nienadających się do gry na bokach na DR/DL xD No i nowi generujący się managerowie też byli zawsze super słabi, dużo gorsi od tych dostępnych w bazie od początku. Więc generalnie po ok. 20 sezonach niezależnie od taktyki rozjeżdżało się wszystkich.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, chciałbym tak umieć i zazdraszczam. Ale mi rozegranie tych 5-6 sezonów zajmuje pewnie z pół roku minimum i wtedy już tracę pomysł na granie tym zespołem, a zazwyczaj to w ogóle FM mi się nudził. Nie jestem idealnym graczem w FM-a, ale pogodziłem się z tym jakiś czas temu już.

 

Bardziej mnie obecnie boli dyskryminacja na forum, bo czuję się gorszym gatunkiem człowieka, jako osoba oglądająca mecze sprzed TV. Bo ja nie zrozumiem nigdy tych emocji :/

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

Bardziej mnie obecnie boli dyskryminacja na forum, bo czuję się gorszym gatunkiem człowieka, jako osoba oglądająca mecze sprzed TV. Bo ja nie zrozumiem nigdy tych emocji :/

A kiedy byłeś ostatni raz na jakimś meczu? Może warto sobie odświeżyć i poczujesz te emocje. Kurde ja nigdy nie byłem regularnym bywalcem stadionów (dopiero od czasu nowego stadionu Widzewa kupuję karnet i nie opuściłem jeszcze żadnego meczu domowego). Zawsze chodziłem na pojedyncze mecze i jednak inaczej się to ogląda na stadionie :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...